You are currently viewing Alkohole, drożdże a prezenty

Alkohole, drożdże a prezenty

Alkohol jest prezentem uniwersalnym. Sprawdzi się na urodzinach, rocznicach, Sylwestrze, imprezach firmowych, stypach, weselach i zwykłych spotkaniach w gronie znajomych. Butelka dobrego wina, zgrzewka piwa, czy flaszka wódki ucieszy każdego i zapewni dobrą zabawę.

Drożdże mogą być dobrą częścią prezentu

piwoJednak alkohol to też świetny pomysł na prezent. Jeśli nie wiemy co możemy komuś kupić, to zawsze wystarczy butelka jakiegoś drogiego alkoholu np. whisky czy brandy. Przydałoby się też do tego ładne opakowanie. Drewniane skrzynki na wino, czy torebki papierowe na butelkę wódki bywają ładne, ale z daleko widać co jest w środku. Warto zerknąć też na torby mieszczące w sobie aż sześć butelek piwa, które nie pękną pod ich ciężarem, a nasz towar się nie stłucze. Każdy wielbiciel domowych trunków ucieszy się, kiedy dostanie alembiki miedziane, służące do przygotowywania własnego alkoholu. To podstawowy sprzęt do produkowania trunków, więc solenizant może już taki mieć, ale nowej jakości destylatory na pewno się przydadzą. Możemy też wybrać niecodzienne produkty do produkcji alkoholu, jego nalewania lub przechowywania np. kolejka z której nalewamy sobie nalewki, koparka, do której bagażnika nalejemy sobie whisky, czy traktor z destylatorem na alkohol. Jeśli do tego dodamy jeszcze dobrej jakości drożdże piwowarskie, koncentraty do wina, aromaty owocowe, czy inne składniki alkoholi to na pewno nasz prezent będzie trafiony.

Drewniane beczki, czy inne gadżety mogą być zbyt drogie na nasza kieszeń oraz zbyt ryzykowne, ponieważ nie każdy produkuje większe ilości alkoholu i różnie może być on przechowywany np. w szklanych butelkach, nie w beczce drewnianej. Podsumowując, alkohol i akcesoria do jego wyrobu to zawsze jest dobry pomysł na prezent dla każdego i na każdą okazję, więc warto przyjrzeć się ofercie sklepów internetowych.