You are currently viewing Autka dla dzieci

Autka dla dzieci

Każdy rodzic stara się dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze, dlatego go edukuje i kupuje najlepsze zabawki. Jednak musi też być równowaga między edukacją i zabawą, bo każde dziecko lubi beztrosko się bawić. Do jazdy może służyć nie tylko rowerek, ale też autko.

Napęd samochodzików dla dzieci

auta dla dzieci na akumulatorKażdemu może się znudzić pieszy spacer, a szczególnie małym dzieciom. Między innymi z tego powodu, rodzice kupują maluchom rowerki biegowe, hulajnogi, rolki, a później także rowerki trój i dwukołowe, aby spacer był ciekawszy. Ponadto maluchy lubią robić to co ich rodzice, dlatego prowadzenie pojazdu z pewnością przypadnie im do gustu. Auta dla dzieci na akumulator są świetny sposobem na urozmaicenie czasu spędzonego poza domem. Samochodziki wyglądają jak miniatury prawdziwych pojazdów i mają wszystkie niezbędne elementy, jakie posiadają auta spotykane na ulicy. Większość modeli jest przeznaczona dla dwójki dzieci, ponieważ mają dwa oddzielne fotele, które są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Ponieważ samochody są w wersji cabrio, to nie ma problemu z wsiadaniem i wysiadaniem z nich. Ich napęd stanowi wydajny akumulator, który po pełnym naładowaniu może pozwolić na nieprzerwaną kilkugodzinną jazdę. Maluchy mają w samochodziku klakson, boczne lusterka, światła przednie i tylne, a nawet niewielki bagażnik na skarby i nie tylko. Gumowe opony autka świetnie się sprawdzają na każdym rodzaju nawierzchni, a amortyzatory sprawiają, że jazda jest komfortowa nawet na nierównym podłożu.

Samochodziki dla dzieci zostały jeszcze wyposażone w pilota umożliwiającego zdalne sterowanie, ponieważ zawsze może się zdarzyć, że maluch nie będzie już chciał prowadzić samodzielnie pojazdu. W autku mogą jeździć dzieci w wieku od około trzech do pięciu lat.