Brakuje mi pełnego zestawu do paznokci hybrydowych

Jestem zatrudniona w salonie kosmetycznym i zajmuję się paznokciami. Pracuje u nas kilka dziewcząt i każda odpowiada za konkretne zabiegi. Ciężko było dostać się do tego salonu, ponieważ było wiele chętnych osób, ale na szczęście mi się to udało.

Z pełnym zestawem do paznokci hybrydowych jest łatwiej

pełny zestaw do paznokci hybrydowychW salonie kosmetycznym miało być całkowite wyposażenie i wiedziałam, że nie muszę przynosić nic swojego. Kiedy weszłam jednak do swojego gabinetu to zauważyłam pewne braki. Właścicielka dopiero wprowadziła paznokcie do oferty i nie zna się na tym to postanowiłam z nią porozmawiać. Żebym mogła właściwie wykonywać swoją pracę w tym salonie to jest mi niezbędny pełny zestaw do paznokci hybrydowych, ponieważ bez tego nic nie zrobię. Wyjaśniłam szefowej co dokładnie jest mi potrzebne i zapisałam to na kartce. Szefowa była nieco zajęta i pod koniec dnia mogłam z nią na ten temat porozmawiać. Obiecała, że zapewni mi pełny zestaw do paznokci hybrydowych i jutro rano wszystko już będę miała gotowe. Ucieszyłam się, ponieważ na jutro mam już zapisane pierwsze klientki. Dziś robiłam paznokcie jednej dziewczynie i jakoś sobie poradziłam, ale na dłużą metę tak nie da się pracować. Szefowa zgodnie z obietnicą wyposażyła mnie w pełny zestaw do paznokci hybrydowych i nawet dokupiła więcej, niż to było potrzebne. Teraz to na pewno będzie mi łatwiej pracować i już się nie muszę o nic obawiać. Pierwsza klienta, która u mnie była wyszła z gabinetu zadowolona. Odniosłam sukces w pracy i szefowa była zadowolona.

Pracuję w tym salonie już jakiś czas i bardzo cenię sobie tę pracę. Szefowa jest w porządku i zawsze dba, żeby wszystko było dostępne dla pracowników. Mam wiele stałych klientek, które przychodzą do mnie regularnie i zawsze są zadowolone.