You are currently viewing Ciekawe balony z helem

Ciekawe balony z helem

Rodzice bardzo często organizują dzieciom urodziny, które są dla nich wyjątkową okazją do świętowania. Starają się, aby ten dzień był wyjątkowy, a przyjęcie bajkowe. W tym celu korzystają z wielu, możliwych atrakcji, nie tylko dla dzieci.

Kiedy przydadzą się balony?

balony z helem na urodzinyJeszcze do niedawna, jedynymi odbiorcami balonów były dzieci, które uwielbiały się nimi bawić. Jednak w miarę poszerzania oferty, producenci dostrzegli potrzebę także ze strony dorosłych. Choć  nie chodzi tu o klasyczne, gumowe balony, to jednak są one coraz częściej obecne nie tylko na imprezach organizowanych dla dzieci. Ciekawą ofertą są balony z helem na urodziny czy przeróżne okazje związane z rocznicami. Klasyczne balony można samodzielnie napompować ustami lub wykorzystując pompkę. Jednak balony przeznaczone do napełniania helem przeważnie są wykonane ze specjalnej folii, która nie jest rozciągliwa. Są one dostępne w specjalnych sklepach oferujących przeróżne akcesoria na imprezy okolicznościowe. Najczęściej sprzedawane są cyfry, ponieważ świetnie się sprawdzają na urodzinach, rocznicach czy przeróżnych okolicznościach związanych z jakąś datą. Poza liczbami, dostaniemy analogicznie litery, z których można ułożyć dowolny napis. Możemy także kupić gotowe napisy w formie połączonych literek lub balony przedstawiające jakieś postacie czy figury. Ciekawą propozycją są balony ślubne, które wewnątrz mają kolorowe konfetti lub specjalnie przygotowane artykuły. Balony wcale nie muszą być kolorowe, bo w ostatnim czasie hitem są przeźroczyste.

Przeważnie balony, które są przeznaczone do napełniania helem, muszą mieć odpowiednią powierzchnię, aby gaz mógł zadziałać, czyli unieść balon. Jeżeli będzie on zbyt mały, to może nie spełniać swojej roli, dlatego około 40 cm jest pewnym minimum.