You are currently viewing Czy SOGA to najbardziej innowacyjny program magazynowy?

Czy SOGA to najbardziej innowacyjny program magazynowy?

 

Zakładając własną restaurację czy bar musimy zwrócić uwagę na wiele różnych czynników i elementów. Oprócz dobrej lokalizacji, wykwalifikowanego zespołu nie mniej ważne jest korzystanie z jak najbardziej funkcjonalnego programu do zarządzania towarem. Program taki może mieć zdecydowanie pozytywny wpływ na wydajność naszej restauracji i osiągane przez nią dochody.

Jak działa i jakie funkcje posiada program SOGA?

innowacyjne oprogramowanie sogaWiększość doświadczonych restauratorów widzi związek z ze zwiększonych dochodów ich restauracji a wyposażeniem się w funkcjonalny program magazynowo – handlowy. Jednym z takich programów jest innowacyjne oprogramowanie soga, dzięki któremu zyskamy możliwość lepszego koordynowania pracy naszego zespołu, a także jego dyskretnej kontroli. Wszystko to wynika z wielu przydatnych funkcji, jakie to oprogramowanie posiada. Warto tu podkreślić między innymi możliwość bieżącej kontroli utargu naszych kelnerów, bezprzewodowego przesyłania treści zamówienia od kelnera do kuchni restauracji, oraz wygodniejszego zarządzanie towarem, oparte o atrakcyjną formę wykresów. Program umożliwia również ustawianie przypomnień o konieczności zapłaty jakiejś faktury czy czynszu za wynajmowany lokal. Wszystko to jest podane w niezwykle intuicyjnej formie, dzięki czemu z programem tym poradzi sobie niemal każdy pracownik, nawet ten, który nie zna się zbytnio na obsłudze komputera. Mając to na uwadze, warto zaopatrzyć si w oprogramowanie SOGA już od początku istnienia naszej restauracji.

Wpływ innowacyjnych programów do zarządzania towarem i zamówieniami na zadowolenie klienta jest bezsprzeczny. Stosowanie tego typu programów pomoże również rozkręcić działalność naszej restauracji, praktycznie od początku jej działania. Dlatego tak ważne jest zaopatrzenie się w tego typu program już przed otwarciem nowo założonego lokalu.