You are currently viewing Dobrze wyposażony samochód dostawczy

Dobrze wyposażony samochód dostawczy

Prowadząc własność działalność musimy zadbać o to, aby nasi pracownicy byli wyposażeni w niezbędny sprzęt, który pozwoli im pracować efektywniej. Im efektywniej będzie pracować zespół naszych ludzi, tym więcej możemy zarobić, więc warto jest inwestować w firmę. Nie powinniśmy popadać w skrajności, ale niezbędne minimum to podstawa.

Samochód dostawczy dla firmy budowlanej

zabudowy samochodów dostawczychPodstawowym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej jest samochód. Jeśli posiadamy małą firmę wykończeniową, to wystarczy nam zwykły samochód dostawczy, który oddamy do małego przerobienia. Samochody dostawcze posiadają dość sporą przestrzeń ładunkową, jednak jeśli chcemy ją lepiej wykorzystywać, to powinniśmy ją delikatnie przerobić, zabudować. Zabudowy samochodów dostawczych to nic innego jak stworzenie na pace takiego auta różnego rodzaju szafek i szuflad, które umożliwiają schowanie narzędzi i mniejszych rozmiarach. Takie zabudowy wykonywane są z aluminium lub z połączenia aluminium z drewnem. Każda szafka i szuflada posiada specjalny zamek, który sprawia że nie otwierają się one podczas jazdy. Taka zabudowa to najlepsze rozwiązanie. Pozwala ono zagospodarować takie auto dostawcze w dużo lepszy sposób. Zabudowy tworzone są indywidualnie pod potrzeby danej klienta, a także pod dany rodzaj samochodu. Zabudowę możemy zamówić dosłownie do każdego rodzaju samochodu dostawczego, więc nie musimy kupować jakiegoś konkretnego modelu, możemy kupić takie auto jakie spełnia nasze oczekiwania.

Przerobienie samochodu dostawczego w wyżej opisany sposób kosztuje od kilkuset złotych do maksymalnie dwóch tysięcy złotych plus koszty materiałów, które także musimy pokryć. Nie jest to duży koszt, a taka inwestycja bardzo ułatwia nam przewożenie narzędzi i materiałów z jednej budowy na drugą.