Gdzie w Rzeszowie można zrobić wampirzy lifting?

Każde urodziny dla kobiety to wydarzenie, ale każda dekada, dla większości kobiet to wydarzenie dużego kalibru. Nawet jeśli akceptuję upływający czas i godzę się z nim to nie znaczy, że bez żalu przyjmę kolejną zmarszczkę na czole. Owszem, mogę być starsza, ale nadal chcę dbać o sobie.

Czy iniekcje z osocza bogatopłytkowego są bezpieczne?

Osocze bogatopłytkowe z RzeszowaDlatego, gdy moja moja rozszyfrowała moje nastroje związane z nadchodzącymi urodzinami zapragnęła mi jakoś pomóc. Zapytała o prezent – czy może mi jakoś poprawić humor. Gdy myślałam o tym zobaczyłam reklamę Osocze bogatopłytkowe z Rzeszowa i coś mi zaczęło chodzić po głowie. Nie jestem najbogatsza w mieście, ale też nie najbiedniejsza; tak samo moi rodzice. Powiedziałam jej o osoczu, a ona odparła, że też myślała o wampirzym liftingu dla mnie. Koleżanki polecały ten zabieg, ale ona dla siebie absolutnie tego nie widzi. Jednak iniekcje dla mnie, mogły mieć duże znaczenie. Jestem alergiczką, dlatego na wiele rzeczy nie mogłam sobie pozwolić, ale zabiegi osoczem są obojętne biologicznie i nawet alergicy mogą z niego skorzystać. To produkt całkowicie naturalny, bo pochodzący z krwi pacjenta/klienta. Słyszałam, że osocze jest dobre na blizny i rozstępy, i kiedyś chciałam je zastosować po porodzie, ale jakoś zapomniałam o tym, a teraz bilbord z osoczem bogatopłytkowym mi o tym przypomniał. Miałam zmarszczkę na czole, która bardzo mnie denerwowała, a kurze łapki doprowadzały do frustracji. Zabieg osoczem w Rzeszowie był mi bardzo na rękę. Nie musiałabym nigdzie podróżować. Oczyma wyobraźni widziałam już siebie po zabiegu.

Kilka dni później byłam już po zabiegu, w bardzo dobrym humorze. Cieszył mnie nie tylko efekt fizyczny, ale i psychiczny. To, że w końcu coś dla siebie zrobiłam. Nie tylko dla dzieci, męża, domu, ale dla siebie! I ja zasługuję na odrobinę luksusu.