Hotele w Bydgoszczy i awaria samochodu

Jako zawodowy kierowca bardzo dużo czasu spędzam poza domem. Czasami przemierzam ogromne ilości kilometrów i potrafię tygodniami nie widzieć się z rodziną. Bardzo dużym atutem jest moje wynagrodzenie. Dzięki temu można żyć na naprawdę wysokim poziomie.

Przymusowy nocleg w hotelu w Bydgoszczy

hotele w BydgoszczyNiestety kilka razy w roku jestem wysyłany na jazdy za granicę z towarem. Pewnego dnia gdy wracałem w Moskwy mój samochód uległ awarii. Wiedziałem, że będę musiał zanocować. Pewien kolega powiedział mi, że zna bardzo dobre hotele w Bydgoszczy. Niestety były oddalone o wiele kilometrów, a ja za bardzo nie miałem możliwości transportu. Mój szef szybko znalazł dla mnie jakiegoś kierowcę. Samochód został zabrany do naprawy, a ja musiałem znaleźć sobie jakieś noclegi w Bydgoszczy. Miałem nadzieję, że pomoże mi w tym nowa aplikacja. W dzisiejszych czasach telefon z internetem może uratować człowieka z każdej opresji. Kiedyś na wakacjach w taki sposób znalazłem tani hotel. Na miejscu byłem po północy. Wątpiłem, że cokolwiek będzie otwarte. Mój szef kazał się nie martwić i stwierdził, że wszystko dostanę na koszt firmy. Jako kierowca miałem naprawdę bardzo dobre warunki. Niestety obok były jakieś sale weselne i hałas nie pozwalał mi na sen. Nie wiedziałem co mam zrobić, ponieważ byłem już bardzo zmęczony, a następnego dnia czekało mnie bardzo dużo kilometrów do przejechania. Rankiem zauważyłem, że na dole znajduje się jakaś restauracja. Od razu zamówiłem u nich zestaw śniadaniowy połączony z mocną kawą.

Mechanik samochodowy stwierdził, że doszło do poważnej awarii silnika. Nie pozostało mi nic innego jak wracać do domu. Koniec mojej delegacji nadszedł o wiele szybciej niż przypuszczałem.