You are currently viewing Inspiracja płytkami na tarasie sąsiada

Inspiracja płytkami na tarasie sąsiada

Mieszkając na osiedlu domków jednorodzinnych musicie wziąć pod uwagę fakt, że wśród Waszych sąsiadów znajdą się osoby, które będą ciągle coś zmieniać w swoich domach. Taki już jest nasz kraj. Nie jest to cecha do końca zła, bo to niektórych po prostu motywuje do działania. Po prostu remonty są potrzebne.

W galerii sztuki abstrakcja z  płytek tarasowych

płytki na tarasJako artysta, przez ciekawość, wychodząc na spacer, podziwiam zabudowę moich sąsiadów. W ten sposób dostrzegłem nowatorski balkon i płytki na taras u mojego sąsiada. Zastanawiacie się, jak można położyć kafle na tarasie, aby wyglądały super i wzbudzały zainteresowanie przechodniów. Otóż można, wykorzystując pełną barwę kolorów. Nie wiem, gdzie kupił takie płytki na taras mój sąsiad, ale wiem, że zainspirował mnie. Poprzez obserwację uczę się i w taki sposób kreuję swoje dzieła. Moją sztuką jest układanie w ciekawy sposób płytek ceramicznych i tym zajmuję się zarobkowo. Mnogość barw i ich jaskrawość na tarasie sąsiada zainspirowała mnie tak bardzo, że niezmiernie szybko zakończyłem swój spacer i powróciłem do swojego warsztatu, ażeby tworzyć. Akurat byłem w trakcie wykonywania projektu dla jednego z moich klientów, który otwierał galerię sztuki w centrum miasta. Mogłem więc położyć u niego płytki na taras widokowy, który doskonale współgrałby z wszechobecną sztuką. Zacząłem od wyboru kolorów i wielkości kafli w pobliskiej hurtowni oraz wybraniu fug do tak abstrakcyjnej konstrukcji.

Inspiracji trzeba szukać wszędzie. Oglądanie natury pobudza ją i pozwala kreatywnie myśleć. Dzięki obserwacji innych myślimy niekonwencjonalnie, a artyści dzięki temu tworzą. Moją inspiracją był prosty układ barwny zastosowany na tarasie. Dla innego spadające liście w jesienny poranek mogą być natchnieniem. wystarczy trochę wyobraźni i pozytywnego myślenia.