Jak drukować na folii?

Jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z drukiem ulotek na folii, to od razu zrozumiecie o co mi chodzi. Możecie zdecydować się praktycznie na dowolny nośnik, taki jak katalog reklamowy, folder, czy nawet plakat, który wydrukowany będzie na folii.

Druk ulotek na folii

druk na folii polimerowej w PoznaniuJakiś czas temu na zlecenie bardzo ważnego klienta dostałem zamówienie na druk ulotek na folii w ilości jednego miliona sztuk. Firmę znalazłem, wybrałem czcionkę, papier, kolory, uzgodniłem treść i jego rozmieszczenie, a ponieważ wszystko zostało uzgodnione, to zamówienie zostało złożone. Druk ulotek uzgodniono mailowo i wszyscy byli zadowoleni. Na odbiór z firmą od ulotek umówiłem się osobiście, gdyż firma oferowała taką możliwość. Było to gdzieś na krańcu Polski, jednakże warto było wybrać drukarnię gdzieś z daleka mając pewność, że będzie ona najlepsza. Musiałem jednak obejrzeć projekt ulotki drukowanej na folii jeszcze przed ostatecznym drukiem, gdyż druk na folii polimerowej w Poznaniu to bardzo delikatna sprawa. Na przyszłość dokładniej wybiorę firmę drukującą ulotki. Teraz pozostaje mi tylko wrócić do firmy i pochwalić się ulotkami wśród pracowników, ale też klientów. Ale czego się nie robi dla klienta za milion ulotek. Na miejscu zobaczyliśmy wspólnie jak wygląda ten druk ulotek na folii i w razie czego będziemy poprawiać. Trochę czasu to zajęło, ale głowa do góry, firma była bardzo elastyczna i fachowo podeszła do tematu druku dla nas. Do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego wyboru, jakiego dokonaliśmy.

Wieczorem dostaję maila, że firma drukująca ulotki okazała się bardzo kompetentna, jej pracownicy nie dość że fachowcy dużej klasy, to jeszcze mili i pomocni, no a cena bardzo przystępna i korzystna. Opłacało się jechać taki kawał drogi.