You are currently viewing Jak uratować nasz związek?

Jak uratować nasz związek?

Nie w każdym związku jest tak kolorowo, jak ukazują to media. Portale społecznościowe kipią od zdjęć szczęśliwych par, w związku z czym wydawać by się mogło, że wokół nas wszyscy są w idealnych związkach. Rzeczywistość jednak wygląda zupełnie inaczej. Zdarza się, że w naszym związku pojawia się rutyna, a wraz z nią coraz mniej okazywania uczuć, czy zainteresowania partnerkom.

Co zrobić, gdy kobieta od nas odeszła?

jak odzyskać kobietęKiedy dodatkowo w związku pojawiają się kłótnie wywołane różnymi życiowymi sytuacjami bardzo często kończy się to odejściem naszej partnerki od nas. Choć początkowo w emocjach może być to nam obojętne to rzeczywistość jednak prezentuje się inaczej. Zaczynamy odczuwać brak naszej partnerki i zastanawiamy się jak odzyskać kobietę. Okazuje się, że sprawa jest dość prosta, choć początkowo wydawać się może skomplikowana. Najważniejszą rzeczą jest czas. Dla nas istotne powinno być, aby nasza partnerka mogła odsapnąć od nas, by jej myśli przestały krążyć wokół tego, co jest w nas negatywne. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas powinniśmy przystąpić do stopniowego wkraczania w życie partnerki. Nie powinniśmy jednak pojawiać się w nim tak, jakby nic nie zmieniło się odkąd ona odeszła. Warto zaoferować jej pomoc w codziennych obowiązkach, a także w opiece nad dziećmi, jeśli te się pojawiły. Istotne dla niej będzie, jeśli zauważy, że nie staramy się jedynie jej odzyskać, ale również zaczynamy zmieniać swoje zachowanie, a także swoje podejście do związku.

Dlatego tak ważne jest wykazanie się ogromną dozą cierpliwości, a także zaangażowania. Nie powinniśmy więc wykonywać kilkunastu telefonów dziennie, czy też wysyłać setek wiadomości SMS do partnerki, ponieważ wpłynąć to może jedynie na nasz rachunek telefoniczny. Stosując się do powyższych rad z pewnością uda nam się odzyskać nasza partnerkę.