Jaki podnóżek wybrać?

Wygoda klienta w salonie fryzjerskim jest bardzo ważna. Jeśli będzie się źle czuł to na pewno do nas nie wróci. Jedną z rzeczy, która na pewno pomoże klientowi poczuć się komfortowo, będzie podnóżek. Podnóżek nie tylko zapewnia komfort pracy fryzjera, ale także wygodę klienta. Dzięki podnóżkowi bowiem głowa nie będzie klientowi uciekała. Będzie miał on też podparcie.

Macadamia natural oil

Każdy sklep fryzjerski ma setki modeli podnóżków. Wystarczy się tam przejść, obejrzeć, wybrać odpowiedni dla siebie i zamontować w swoim salonie fryzjerskim. Sam wygląd podnóżka będzie zależał tylko i wyłącznie od naszego pomysłu. Na pewno znajdą coś dla siebie fanatycy nowoczesnych pomysłów. Także osoby które lubią prostotę na pewno znajdą interesujący ich model podnóżków. Można kupić głównie podnóżki metalowe. Te mają wygląd drążków, które są oczywiście odpowiednio wymodelowane i wyprofilowane. Takie właśnie podnóżki montuje się na ścianie bądź też na podłodze. Oczywiście warunkiem jest tutaj montaż blisko fotel fryzjerskiego.

macadamia natural oilInaczej podnóżek nie będzie spełniał w ogóle swojej roli. Warto wiedzieć, że idealny wydaje się być podnóżek, który wygląda niczym drabinka. Wówczas idealnie będzie nadawał się on zarówno dla osób niskich jak i dla osób wysokich. Każdy będzie mógł położyć stopy tam gdzie będzie chciał. Oczywiście także fryzjer nie będzie musiał martwić się o to, że nie będzie mógł podnieść wyżej fotela. Nie trzeba się tym przejmować. Klient, bez względu na to na jakiej wysokości będzie się znajdował na pewno będzie mógł swobodnie położyć stopy na podnóżku. Dlatego wiele salonów właśnie stawia na tego typu rozwiązania. Oczywiście jeśli kogoś interesują inne, bardziej interesujące kształty podnóżków to na pewno będziemy mogli je kupić. Warto wiedzieć, że koszt zakupu podnóżka wcale nie jest wysoki. Nie trzeba się tym zatem przejmować. Warto zainwestować w wygodę klienta. Być może pomoże nam to w zatrzymaniu go.

Oczywiście oprócz podnóżków przykręcanych do ściany i podłogi można zainwestować także w podnóżki wolnostojące. W tym przypadku będziemy mogli przenosić podnóżek w każde dowolnie wybrane przez siebie miejsce. Takie właśnie podnóżki mają także znacznie ciekawsze kształty.