You are currently viewing Jakie auta akumulatorowe wybrać dla bliźniąt?

Jakie auta akumulatorowe wybrać dla bliźniąt?

 

Mój chrześniak ma brata bliźniaka. Zbliżała się ich komunia. Musiałam wymyślić jakiś prezent, który ucieszy ich obu. Ponieważ nie mam własnych dzieci dość długo zastanawiałam się, co jest atrakcyjne dla dzieci w ich wieku. Koleżanka, która ma dzieci w podobnym wieku poleciła mi, żebym poszukała jakiegoś autka akumulatorowego, bo to ostatnio bardzo popularna zabawka wśród dzieci.

Wybrałam autko z akumulatorem dla chrześniaka

auto na akumulator dla 2 dzieciPrzed majówką było akurat dużo wyprzedaży w sklepach z zabawkami. Udałam się do jednego dużego sklepu, aby poszukać polecanych przez koleżankę aut dla dzieci. Znalazłam bardzo ładne auto na akumulator dla 2 dzieci. Dzieci miały w nim dwa osobne siedziska, które można było swobodnie dopasować do wzrostu obu dzieci. Poza tym autka miały dwie kierownice i dwa zestawy pedałów, które były ze sobą kompatybilne. Samochodzik tego typu był też zupełnie bezpieczny dla dzieci. Przy siedziskach były specjalne szelki, które zabezpieczały przed wychyleniem się i wypadnięciem z jadącej zabawki. Rodzice mieli też pilota, którym mogli wyhamować lub zatrzymać pędzące dzieci. Samochodzik miał również duże i stabilne koła, oraz amortyzatory które nadawały komfort jazdy. Wybrany przeze mnie model był wytrzymały i bez problemu można było posadzić w nim dwóch sporych i ciężkich chłopców. Większość części autka było metalowych i trwałych.

Postanowiłam zakupić ten samochodzik na prezent dla chłopców. To był bardzo dobry wybór. Chłopcy byli bardzo zadowoleni. Od razu usiedli do zabawki. Akumulator okazał się bardzo mocny, ale i energooszczędny. Kolejną jego zaletą był fakt, że posiadał gwarancję i był w przystępnej cenie. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć taki fajny prezent dla chrześniaka w tak dobrym stosunku jakości do ceny.