You are currently viewing Komfortowy plecak szkolny

Komfortowy plecak szkolny

Kiedy maluchy idą do szkoły podstawowej, to rodzice już na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem kompletują wyprawkę dla przyszłego ucznia. To najważniejsze elementy bez których nauka w szkole się obejdzie. Na pewno podstawą jest plecak.

Z jakiego plecaka korzystają dzieci?

wygodny plecak szkolny coolpackW ciągu pierwszych trzech lat dzieci nie mają zbyt wielu książek i zeszytów do noszenia, bo też wiele z nich zostawiają w szkolnych szafkach. Jednak z upływem lat się to zmienia, dlatego też muszą mieć odpowiednie plecaki lub tornistry. Dla najmłodszych są przeznaczone tornistry, gdyż są całe usztywniane, natomiast dla starszych dzieci idealny jest wygodny plecak szkolny Coolpack, który dostaniemy w wielu wariantach kolorystycznych dla chłopców i dziewczynek. Są przede wszystkim w całości wykonane z nieprzemakalnego materiału, mają usztywniane dno oraz tylną część. Szerokie, regulowane szelki plecaka posiadają doszyte odblaskowe elementy, które zwiększają widoczność dziecka po zmroku. Wewnątrz mają miękką piankę, zatem ryzyko otarć jest zminimalizowane do zera. Wewnątrz plecaka Coolpack znajdują się najczęściej trzy komory, które mogą być otwarte lub zamykane na zamek. Dodatkowo znajdziemy w nim sporo małych wewnętrznych kieszonek na telefon, portfel czy piórnik. Dla większego komfortu, jego wnętrze zostało wyścielone miękkim materiałem. Jeżeli chodzi o zewnętrzną stronę plecaka, to posiada on jedną średnią kieszeń, w której także jest sporo przegródek ułatwiających organizowanie rzeczy szkolnych.

W sprzedaży znajdziemy klasyczne modele plecaków Coolpack oraz z lampkami LED, które doskonale się sprawdzają po zmroku. Cena plecaków tej marki zaczyna się od około czterdziestu paru złotych, a kończy na około stu dwudziestu złotych. Bez problemu kupimy je w internecie.