Kupiliśmy z żoną narożnik z funkcją spania

Moja żona jest w ciąży. Postanowiliśmy zakupić meble do dziecięcego pokoju. Na naszym osiedlu znajduje się duży sklep meblowy i chcemy do niego podejść dzisiaj po śniadaniu. Meble młodzieżowe, które oglądaliśmy w katalogach i innych magazynach nie będą pasować dla takiego maluszka.

Narożnik z funkcją spania do naszego salonu

tanie narożniki z funkcją spaniaJesteśmy ciekawi czy sprzedawca zatrudniony w sklepie poradzi nam jakie meble byłyby najlepsze do naszego pokoju. Sprzedawca powiedział, że meble młodzieżowe są zdecydowanie nie właściwe do pokoju takiego maluszka. Polecił meble systemowe, które można dostosować do swoich potrzeb. Meble systemowe można sobie dobierać indywidualnie. Pokój może być tak urządzony żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania dziecka i oczywiście rodzica. Meble systemowe są bardzo dobrej jakości i są w dobrych, przystępnych cenach. Jak byliśmy w sklepie meblowym naszą uwagę zwróciły tanie narożniki z funkcją spania. Rekomendowane tanie narożniki z funkcją spania przydałyby nam się w naszym salonie. W salonie mamy starą wersalkę. Sprzedawca powiedział, ze wszystkie meble czy chociażby krzesła barowe sklep może rozłożyć na raty. Hokery barowe nie są drogie więc jeśli zależałoby nam na ich kupnie to na pewno płacilibyśmy gotówką. Meble systemowe czy narożniki są o wiele droższe. Postanowiliśmy zakupić meble systemowe, które będą dopasowane do naszych potrzeby. Wybraliśmy szafę i komodę a także bujany fotel i łóżeczko dla niemowlaka. Dodatkowo do salonu zdecydowaliśmy się na narożnik. Wszystkie meble będą dostarczone przez kuriera w ciągu tygodnia.

Prosiliśmy żeby wszystkie meble dojechały w jednym czasie bo będę musiał wziąć wolne i wolałbym załatwić wszystko w jednym dniu. Postanowiliśmy także płatność rozłożyć na raty żeby nie wydawać tak dużej kwoty na jeden rat. Bardzo spodobały nam się meble, które wybraliśmy.