You are currently viewing Meble w stylu rustykalnym

Meble w stylu rustykalnym

Wybór odpowiednich mebli do naszego domu okazał się bardzo mozolnym i długim procesem. Chcieliśmy, aby wszystkie elementy w naszym domu pochodziły od sprawdzonych producentów, a niektóre z mebli były robione ręcznie. 

Rustykalna komoda zawsze w modzie 

komoda rustykalnaJesteśmy wielkimi fanami tradycyjnych i klasycznych rzeczy, w tym również mebli, dlatego też chcieliśmy, aby każdy element w naszym domu został zakupiony w miejscach, w których, które można określić krótko „miejscami z duszą”. Wszystkie meble, które wybraliśmy, były drewniane i klasyczne, w tym ogromne i wygodne małżeńskie łoże z drewnianym baldachimem, drewniane sosnowe podłogi, a także meble kuchenne sprowadzone prosto z południowej Europy. Wszystkie elementy naszego nowego domu stały się wkrótce naszymi oczkami w głowie, a my z niecierpliwością zamawialiśmy kolejne elementy wystroju naszego siedliska na mazurskiej wsi. Najbardziej okazała ze wszystkich mebli okazała się być komoda rustykalna, którą zakupiliśmy w sieci, po dokładnych i czasochłonnych oględzinach. Ten wspaniały mebel wspaniale i cudownie ozdabiał wnętrze naszego domu, stając się moim ulubionym elementem wyposażenia. Dzięki tej komodzie nasz wiejski dom nabrał wyjątkowego klimatu, swoim wnętrzem oddawał hołd wszystkim epokom historycznym, łącząc współczesność z ponadczasową klasyką. Wystrój i dekoracja naszego wnętrza bardzo podobała się nie tylko domownikom, ale także wszystkim przybyłym gościom, wszak bardzo staraliśmy się, aby wszystkie meble i sprzęty miały swój własny niepowtarzalny styl i charakter, który dodatkowo cieszy oko. 

Wszelkie meble rustykalne, które zdobyliśmy, a później zamontowaliśmy w swoim siedlisku,okazały się być wspaniałymi i idealnymi rozwiązaniami w naszym domu. Po skompletowaniu wszystkich mebli mogliśmy cieszyć się nie tylko pięknym wnętrzem, ale także cudnym widokiem mazurskiej wsi.