Moje szaleństwo i bus do Holandii

 

Zaznaczę na początku, że jestem zakupoholiczką. Kocham ciuchy i znam wszystkie obowiązujące trendy. Nie zawsze ich przestrzegam, ponieważ mam swój własny styl. Ale wszystkie modne ciuchy znam. Ostatnio bardzo spodobały mi się holenderskie ciuchy i kosmetyki, ponieważ miałam okazję poczytać o nich od koleżanki, która tam mieszkała.

Na zakupy busem do Holandii

busy łódź holandiaZapragnęłam mieć nową serię kosmetyków, której nie można było wysłać jeszcze pocztą. Poza tym nie ma to jak na żywo sprawdzić testerami. Poza tym, kilka ciuchów chętnie bym tam sobie kupiła, tak więc jak najszybciej zaklepałam busy Łódź Holandia i z powrotem, żeby sobie po prostu jechać, zrobić zakupy i wrócić. Oczywiście, przy wybieraniu busa sprawdzałam, czy jest w nim wszystko co najważniejsze, czyli łazienka- to absolutna konieczność, nienawidzę załatwiać się na stacjach benzynowych, zwłaszcza w nocy. Poza tym, wygodne siedzenia i dużo przestrzeni na nogi i możliwość rozłożenia siedzeń. Najlepiej jeszcze, żeby było gniazdko do ładowania laptopa, czy telefonu, ale to już nie było obowiązkowe. Zadzwoniłam specjalnie na infolinięi pani udzieliła mi rzeczowych informacji. Okazało się, że jest to wszystko co chciałam, włącznie z gniazdkiem, a nawet jeszcze automat do napojów. Popijałam sobie kakao w drodze i oglądałam filmy na laptopie. Takie podróże to ja rozumiem. Rozciągnęłam się wygodnie na fotelu i większość drogi spałam, bo tak fajnie bus mnie kołysał.

W obecnych czasach, kiedy możemy sprawdzić praktycznie wszystko, interesujmy się i nie bójmy się zadzwonić, żeby zdobyć informację. Dzięki mojej dociekliwości miałam bardzo wygodną i komfortową podróż i wcale za nią aż tak wiele nie zapłaciłam, jakby się mogło spodziewać za takie warunki. Całkiem przystępna cena za podróż.