You are currently viewing Najlepsza wyprawka dla niemowlaka

Najlepsza wyprawka dla niemowlaka

  • Post author:
  • Post category:Dziecko

Pojawienie się w domu noworodka zawsze wywraca dotychczasowe życie do góry nogami. Im szybciej się rodzice dostosują do nowej sytuacji, tym lepiej. Opiekę nad nowym członkiem rodziny na pewno ułatwią odpowiednie przybory i artykuły.

Gdzie kupić elementy wyprawki?

wyprawka dla niemowlaka sklepKompletowanie wyprawki sprawia największy kłopot przy pierwszym dziecku, gdyż nie mamy jeszcze doświadczenia i nie wiemy co faktycznie się nam przyda. Zdajemy się na opinie innych osób, które już wychowały dzieci. Jeżeli interesuje nas wyprawka dla niemowlaka sklep internetowy z artykułami dla małych dzieci będzie najlepszym rozwiązaniem. Znajdziemy w nim szeroki wybór produktów dla maluchów od urodzenia aż do ukończenia wieku niemowlęcego. Przeważnie kupimy w nim różne modele łóżeczek ze szczebelkami oraz ich wyposażenie. Do kompletu można dokupić przewijak nakładany na ramę łóżka, a także wyposażenie łóżeczka, czyli materac, prześcieradło i pościel. Kolejnym niezbędnym produktem jest wózek, który na początku musi być głęboki, a od chwili, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siedzieć, to trzeba go zamienić na spacerówkę z regulowanym oparciem. Wielu rodziców decyduje się na zakup rożka, który przydaje się już od pierwszych dni życia noworodka. Alternatywą dla niego jest becik albo klasyczny kocyk. Oczywiście nie można zapomnieć o wanience, w której będziemy kąpać malucha. Do kompletu możemy wybrać także specjalny stelaż, który umożliwia praktyczne korzystanie z wanienki w dowolnym miejscu. Poza wymienionymi produktami jest jeszcze sporo drobiazgów, które również trzeba kupić.

Rodzice przeważnie na wyprawkę przeznaczają kilka tysięcy złotych. Najdroższe jest łóżeczko, wózek i fotelik samochodowy. Żeby dodatkowo zaoszczędzić, można je kupić używane, gdyż wtedy ich cena jest nawet o połowę niższa.