You are currently viewing Nawierzchnia sportowa dobrej marki

Nawierzchnia sportowa dobrej marki

Wymagania stawiane przed producentami nowoczesnych nawierzchni sportowych są ogromne. Aby produkt otrzymał odpowiedni certyfikat i wszedł na rynek niezbędne jest przeprowadzenie intensywnych badań nawierzchni pod kątem spełniania wielu parametrów. Niekwestionowanym liderem w tej branży jest od ponad 60 lat firma Gerflor.

Najlepsze certyfikowane nawierzchnie sportowe

gerflor podłogi sportoweDobre nawierzchnie sportowe muszą spełniać wiele kryteriów by otrzymać certyfikat dopuszczający je do użytkowania. Produkowane przez Gerflor podłogi sportowe to najwyższa jakość przeznaczona zarówno dla użytkowników profesjonalnych jak i osób uprawiających sport wyłącznie amatorsko. Priorytetem jest dostarczanie takich nawierzchni, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz dają możliwość uprawiania sportu na bardzo wysokim poziomie. Paradoksalnie wykładziny sportowe Gerflor muszą spełniać dwa przeciwstawne warunki. Są jednocześnie na tyle twarde by zapewnić znakomite i właściwe odbicie piłki oraz wygłuszające siłę upadku zawodnika nie powodując kontuzji. Firma Gerflor wprowadziła na rynek kilka znakomitych linii nawierzchni sportowych marki Taraflex przeznaczonych do profesjonalnego uprawiania dyscyplin sportowych oraz do obiektów o wielorakim użytkowaniu jak hale widowiskowe i sale gimnastyczne. Produkty linii Taraflex posiadają budowę wielowarstwową zapewniającą najlepsze parametry w danej kategorii. Wśród produktów oferowanych przez Gerflor znajdują się również najwyższej jakości podłogi przenośne oraz wykonane z twardego drewna.

Na stronie internetowej znajdziemy pełen opis produktów firmy Gerflor z podanymi dokładnymi parametrami technicznymi i opisem budowy warstwowej. Produkty proponowane przez Gerflor dostępne są w wielu kolorach co umożliwia dokonanie jak najlepszego wyboru nawierzchni sportowej.