You are currently viewing Niewielki samochód elektryczny

Niewielki samochód elektryczny

  • Post author:
  • Post category:Dziecko

Pojazdy zasilane elektrycznie są domeną dzisiejszych czasów. Są one obecne w świecie dorosłych, ale także dzieci. Maluchy mogą się bawić zdalnie sterowanymi zabawkami, które najczęściej występują pod postacią samochodów terenowych.

Do czego służą mini samochody elektryczne?

mini samochód elektrycznyW sklepach z zabawkami jest pełno samochodów, do których dołączone są piloty. Zabawa nimi polega zdalnym kierowaniu pojazdem w różnych warunkach. Wśród elektrycznych pojazdów można wymienić także duże modele, w których dzieci mogą samodzielnie jeździć. Mini samochód elektryczny jest znacznie mniejszy i może szybciej jechać. W zależności od podłoża, samochód może się przemieszczać z maksymalną prędkością około dwudziestu kilometrów na godzinę. Dzieci mające takie zabawki, najczęściej organizują wyścig w plenerze i ustawiają tory przeszkód. Terenowe pojazdy bez problemu sobie z nimi radzą, gdyż mają duże koła, ruchome zawieszenie, mocne dwa, niezależne silniki i wytrzymałą karoserię, która chroni je przed uszkodzeniami. W sprzedaży znajdują się również samochody wyścigowe z pilotem do zdalnego sterowania. Takie modele będą doskonale jeździć po równej nawierzchni czyli na asfalcie. Wszystkie elektryczne pojazdy są zasilane wydajnymi akumulatorami, które można wielokrotnie ładować. W pilocie znajdują się klasyczne baterie, które pozwalają na bezproblemowe łączenie się z pojazdem. Przeważnie zasięg zdalnego sterowanie obejmuje od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów. Za jeden z tańszych samochodów trzeba zapłacić około 150 zł.

Taka zabawka na pewno ucieszy niejednego kilkulatka. Można się nią bawić w domu, w ogrodzie czy na spacerze. Kupując samochód w sprawdzonym sklepie z zabawkami, na pewno otrzymamy oryginalny model, który posiada dwuletnią gwarancję.