You are currently viewing Niezapomniany pobyt w Międzyzdrojach

Niezapomniany pobyt w Międzyzdrojach

 

Bardzo lubię jeździć nad polskie morze. Moim zdaniem miejsce ma to swój niepowtarzalny klimat, którego nie można doświadczyć w żadnym innym miejscu. Nawet spędzając urlop za granicą w jakimś egzotycznym kraju. Najbardziej z polskich miast nad morzem lubię Międzyzdroje, ponieważ będąc dzieckiem co roku jeździłam tam na kolonie, które wspominam naprawdę dobrze.

Widok z domku blisko morza jest piękny

międzyzdroje noclegi blisko morzaW tym roku postanowiłam znów wybrać się do Międzyzdrojów,. Tym razem z mężem, który również lubi polskie morze. Byliśmy w tym miejscu razem już dwa razy i choć hotele, w których przebywaliśmy były dobre – pokoje dobrze wyposażone, a obsługa bardzo profesjonalna, to tym razem bardzo zależało mi na tym by nasz hotel albo też wynajęty domek znajdował się blisko morza. Jednakże wybierając na miejsce swoich wakacji Międzyzdroje noclegi blisko morza nie są takie łatwe do zarezerwowania. Trzeba zacząć szukać ich odpowiednio wcześnie. Znalazłam jeden naprawdę świetny domek w dobrej cenie za noc ale niestety jak zadzwoniłam do właściciela to okazało się, że jest on już zarezerwowany. Znalazłam inny, który też był fajny ale trochę mniejszy. Muszę przyznać, że bliskość morza i możliwość patrzenia na morze z okna domku jest niesamowitym i bardzo pięknym doświadczeniem. Nie mówiąc już o tym, że bycie tak blisko plaży i morza jest po prostu wygodne.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki nocleg jaki chciałam. Jeżeli jeszcze raz zdecydujemy się na weekend albo wakacje w Międzyzdrojach (a pewnie tak będzie) to zacznę szukać jakiegoś fajnego noclegu jeszcze wcześniej niż w tym roku. Myślę, że następnym razem pojedziemy w te miejsce całą rodziną, razem z naszymi dwoma córkami. Jestem pewna, że w mieście tym są też dobre hotele przyjazne dzieciom.