Nowa marka na rynku – Uppercut Deluxe

Razem z trendem na coraz to bardziej wystylizowane włosy i zarost wzrasta zasobność rynku z kosmetykami dla mężczyzn. Jednym z najnowszych konkurentów jest firma Uppercut Deluxe. Zanim przejdziemy do właściwych testów – krótki wstęp o oferowanych przez nich produktach.

Uppercut deluxe – nowy marka na rynku

marka uppercut deluxeMarka uppercut deluxe wypuściła do sprzedaży zarówno kosmetyki do pielęgnacji włosów, jak i brody. Postawili na proste, męskie opakowania w ciemnej kolorystyce z grafikami bokserów (pomady i pasty do włosów) i zombie (wosk do włosów Monster Hold). Pomady do włosów otrzymamy zarówno na bazie wody, jak i wosku, w wersji matowej i błyszczącej. Dokupić można do nich specjalny szampon, który ułatwi ich spłukanie. Można również zakupić wersję standardową z odżywką do włosów. Brodacze i panowie wąsaci również znajdą coś dla siebie: począwszy od kremów do golenia, przez wosk do wąsów i balsam do brody. Ponadto firma sprzedaje też grzebienie i szczotki, a dla fryzjerów proponuje sygnowane gadżety, takie jak ręczniki, pelerynki barberskie i spryskiwacze. Zdziwiła mnie natomiast możliwość zakupu szczoteczki do zębów. Co o firmie mówi internet? Średnia ocen z różnych portali wynosi około 4.5. Internauci z reguły wypowiadają się bardzo pozytywnie, chwaląc jakość produktów. Jeśli chodzi o wosk do włosów, kilka osób zarzuciło mu zbyt dużą gęstość, co utrudniało aplikację preparatów. Mimo stosunkowo wysokich cen, nikt nie zarzucił firmie, że są one nieadekwatne do jakości samych kosmetyków, a to naprawdę rzadkość.

Oczekujemy na próbki pomad i wosków do włosów, które powinny zostać wysłane już jutro. Recenzja wraz z załączonym filmikiem z zastosowania produktów zostanie zamieszczona w następny poniedziałek. Czekamy również na propozycję kolejnych produktów do recenzji, które można zamieścić w komentarzach. Gwarantujemy, że przejrzymy je wszystkie!