You are currently viewing Nowoczesne naklejki trójwymiarowe

Nowoczesne naklejki trójwymiarowe

 

Problemy z opakowaniami zaczęły się już w momencie wypuszczenia pierwszych serii figurek kolekcjonerskich. Pojawiło się bowiem mnóstwo kopii, znacznie gorzej wykonanych, aczkolwiek mających identyczne opakowania. Podczas gdy taki proceder kończył się postępowaniami sądowymi, postanowiliśmy znaleźć sposób na odróżnienie oryginalnych zestawów od słabych podróbek.

Trójwymiarowe naklejki na zamówienie

naklejki 3dPoszliśmy więc za przykładem wielu producentów kolekcjonerskich modeli, i postanowiliśmy stworzyć naklejki, które były bardzo trudne do skopiowania, i od razu potwierdzały autentyczność zestawu. Spośród wielu rodzajów naklejek na zamówienie, najbardziej przypadły nam do gustu wyjątkowe naklejki 3d. Były one wykonywane podobną techniką jak wiele pocztówek trójwymiarowych, a jednocześnie niemożliwe do powielenia bez posiadania projektu, który miała wyłącznie drukarnia naklejek. Mogły one być więc używane również jako plomby do opakowań. Naklejki te wyglądały bardzo imponująco, mimo bardzo niewielkich rozmiarów, a zastosowane tworzywo sztuczne zapobiegało ich uszkodzeniu podczas transportu pudełka. Wielu klientów zachowywało je również jako etykietę firmową w przypadku zakupu najrzadszych i najbardziej poszukiwanych modeli kolekcjonerskich. Wykonaniem naklejek zajmowało się wiele zakładów i drukarni, a oferty należały do bardzo zróżnicowanych, zawierając w sobie zarówno naklejki trójwymiarowe, jak i odmiany wypukłe.

Dzięki nowoczesnym technikom tworzenia naklejek, niemal dowolny wzór mógł być naniesiony na takową, zarówno prosty, jak i bardzo skomplikowany. Naklejki te coraz częściej pojawiały się więc na sprzęcie elektronicznym wysokiej klasy czy, jak w naszym przypadku, modelach kolekcjonerskich dostępnych wyłącznie na zamówienie i nie będących w ogólnej sprzedaży.