You are currently viewing Nowoczesne samochody elektryczne dla dzieci

Nowoczesne samochody elektryczne dla dzieci

Wszystkie dzieci marzą o autku, które jeździ samo. Takie auto na szczęście dostępna jest praktycznie w każdym lepiej zaopatrzonym sklepie z zabawkami. Ceny za leżą od modelu oraz wyposażenia samochodu. Oscylują w granicach od 400 do 1000 zł.

Samochody z silnikiem elektrycznym

duże pojazdy elektryczne dla dzieciPolecane duże pojazdy elektryczne dla dzieci mają silnik i dwa akumulatory. Na naładowany w pełni akumulatorach pojazd może być utrzymane w ruchu nawet do 2 h. Jest to czas wystarczający na to by zaspokoić chęć zabawy dziecku, które ma około trzy lata. Ponadto auta mają bardzo szerokie na 10 cm koło wykonane z pianki Eva. Są one grube, stabilne oraz wytrzymałe. Nadadzą się do jazdy nawet po leśnej ścieżce. Ponadto bardzo dobrze sprawdzają się na kostce brukowej. Każde dziecko marzy jednak o aucie licencjonowanym, które ma znaczek prawdziwej marki samochodów. Takie zazwyczaj są trochę droższe. Dla chłopców najczęściej kupujemy pojazdy elektryczne z silnikiem w kolorze czarnym lub niebieskim. Natomiast dla dziewczynek możemy kupić nawet samochód w kolorze różowym lub fioletowym. W sprzedaży internetowej lub w sklepach online bardzo często mam najlepsze ceny na takie pojazdy z akumulatorem. Oczywiście najczęściej dzieci otrzymują takie droższe prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dnia dziecka, Wielkanocy lub urodzin.

Wszystkie pojazdy czy też zabawki dla dzieci muszą być bezpieczne oraz spełniać wszelkie wymogi a testy, które narzuca Unia Europejska. Na pewno taką informację o testach trzeba ująć na opakowaniu. Ponadto dobrze by było jeśli będzie informacja, że dana zabawka jest pozbawiona w ftalanów, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia dzieci. Samochody elektryczne są pożądane przez każde małe dziecko i najczęściej o nie właśnie proszą trzy latkowie.