You are currently viewing Oaza dobrego samopoczucia z fotelem kokon

Oaza dobrego samopoczucia z fotelem kokon

W cudownym  wiszącym namiocie kokonowym  dwie dorosłe osoby znajdą wystarczająco dużo miejsca na odpoczynek. Wiszący namiot często o średnicy 1,8 m jest wystarczająco duży, aby stworzyć nowe  miejsce dla całej rodziny  . Oprócz otworu namiot jest samowystarczalny, dzięki czemu zapewnia się prywatność, a wiszący namiot działa jak przytulny azyl.

Jaki namiot kokon wybrać?

fotel wiszący kokonNiezależnie od tego, czy w domu, czy w ogrodzie, namiot jest wszędzie w domu. Kokon dostępny jest w wielu różnych kolorach, które można doskonale wkomponować lub umiejętnie ustawić akcenty. Nowoczesny wiszący namiot przyciągnie uwagę każdego i na pewno będziesz chciał go wypróbować. Wyjątkowe uczucie unoszenia się sprawia, że ​​wiszący namiot typu kokon jest nieporównywalny. Wiszący namiot kokonowy jest wygodny i daje uczucie leżenia na chmurach. Solidny i niezwykle miękki  pokrowiec wykonany jest z  wytrzymałej mieszanki poliestru i bawełny . Jest wodoodporny, odporny na pleśń i promieniowanie UV, co oznacza, że ​​kokon jest odporny na każdą pogodę w ogrodzie lub podczas wycieczek na łono natury. Taki fotel wiszący kokon to faktycznie świetny produkt na lato. Zadbano również o bezpieczeństwo: do zawieszenia stosuje się sprężyste zawieszenie z karabińczykami i szczególnie odporną na zerwanie linę nylonową, aby uniknąć awaryjnego lądowania. Wybierz fotel wiszący kokon i ciesz się niezwykłą jakością wykonania i przede wszystkim bardzo atrakcyjnym wyglądem wszędzie gdzie się pojawi.

Woda, która dostała się do środka, może po prostu wypłynąć przez oczko na spodzie siedzenia. Oaza dobrego samopoczucia z fotelem kokon to doskonały pomysł na zagospodarowanie swoich wnętrz pięknymi produktami. Dzięki kilku poduszkom namiot można przekształcić w przytulną wiszącą jaskinię.