You are currently viewing Obrazy w łazience i innych nietypowych miejscach

Obrazy w łazience i innych nietypowych miejscach

Coraz częściej odchodzimy od klasycznego wizerunku łazienki w postaci jasnych kafelek, białych mebli łazienkowych i kolorowych dywaników. Przeglądając katalogi sklepów meblowych, napotykamy się na łazienki z drewnianymi elementami, blatami bądź z dominującymi ciemnymi odcieniami. Jak sprawić, aby łazienka stała się nowoczesnym pomieszczeniem, dopasowanym do aranżacji całego mieszkania?

Obrazy ścienne w łazienkach – jakie wybrać?

obrazy na szkle akrylowymSztuka nie jest przeznaczona tylko do salonów i sypialni. Jeśli chcemy urozmaicić wnętrze swojej łazienki bądź kuchni, możemy wykorzystać rodzaje obrazów, które nie ulegną zniszczeniu, wyglądają estetycznie i pasują do przestrzeni narażonej na wilgoć. Jednym z takich rozwiązań, które uważam za najlepsze, są obrazy na szkle akrylowym. Są to wysokiej jakości wydruki na szkle, które cechuje niezwykła głębia kolorów, która wraz z odbijanym od szkła światłem tworzą wyjątkowe pejzaże. Do wyboru mamy obrazy na jednym, dużym fragmencie szkła, bądź obraz 3-częściowy, który możemy zgodnie z upodobaniami rozmieścić na ścianie. Efekt połysku sprawia, że obrazy na szkle akrylowym wyglądają nowocześnie i modnie. Jest to dodatek, który będzie doskonale komponował się z nowoczesnym wnętrzem, dodając mu żywych kolorów i estetyki. Oczywiście ten rodzaj dekoracji można wykorzystać w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania, jednak w łazience przede wszystkim spełni funkcje dekoracyjną, a do tego jest trwały i odporny na wilgoć. 

Dekoracje w łazience to nowy trend, który sprawia, że pomieszczenia te przestają wyglądać jak lokale sanitarne, a nabierają w zamian przytulnego i domowego charakteru. Nietypowe kolory, wykończenia, akcesoria i dekoracja sprawią, że łazienka będzie pasować do stylu całego mieszkania, a relaksująca kąpiel stanie się dla nas jeszcze większą przyjemnością.