You are currently viewing Polecany Kross Hexagon

Polecany Kross Hexagon

 

Rowery górskie są najczęściej kupowanymi jednośladami. Nie ma się czemu dziwić, bowiem to pojazdy uniwersalne i wszechstronne. Nie inaczej jest w przypadku Hexagona 7.0, czyli jednej z flagowych produkcji znanej, polskiej firmy Kross. 

Górskie Hexagony „siódemki” od Krossa

górski kross hexagon 7.0Ten model roweru zasługuje na szczególne wyróżnienie, ponieważ w tym segmencie cenowym, jest klasa samą dla siebie. Bowiem za niecałe dwa i pół tysiąca złotych dostajemy jednoślad wyposażony w markowy i wydajny osprzęt, a także w bardzo lekką aluminiową ramę. Warto zwrócić też uwagę na napęd, który pozwala na cichą i bezproblemową zmianę przełożeń, co przekłada się na większą płynność jazdy. Górski Kross Hexagon 7.0 jest ponadto wyposażony w amortyzator ze stu milimetrowym skokiem, a także w hydrauliczne hamulce tarczowe. Ten model możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, jak też w innych, rowerowych sklepach internetowych. Czemu lepiej zrobić to tam? Ponieważ zakupy w internecie są tańsze i zawsze warto zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych, które możemy przeznaczyć na kask, czy też innego rodzaju, dodatkowe wyposażenie. Warto też zaznaczyć, iż Kross jest producentem nie tylko rowerów, ale także osprzętu i tekstyliów. Toteż w sklepie firmowym możemy zakupić firmowe koszulki, kaski, ochraniacze oraz inne niezbędniki każdego rowerzysty. Hexagon 7.0, mimo, że od jego premiery minęło już trochę czasu, jest nadal bardzo popularny. Jeżeli chcemy kupić go w nieco niższej cenie, warto zaczekać do sezonowych wyprzedaży.

Firma Kross jest wiodącą na naszą rynku, a jej jednoślady cieszą się wielką popularnością. Hexagony „siódemki”, rozeszły się już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, trafiły nie tylko do naszego kraju, ale również na inne kontynenty.