You are currently viewing Pomysł na prezent dla mamy i dziecka na baby shower

Pomysł na prezent dla mamy i dziecka na baby shower

Dostając zaproszenie na baby shower, zwykle nie mamy zbyt wiele czasu na szukanie odpowiedniego prezentu. Tego typu imprezy organizuje się w ostatnich miesiącach ciąży, tuż przed rozwiązaniem. Jeśli znamy płeć dziecka, możemy dobrać kolorystyczne zestawy ubranek, kosmetyków i innych, niezbędnych drobiazgów do pielęgnacji malucha. Warto też przynieść upominek dla mamy.

Pomysłowe drobiazgi na przyjęcie przed urodzeniem dziecka

pomysł na prezent na baby showerPowitanie nowego członka rodziny to ogromna radość. Zanim niemowlę zawita na świecie, jego szczęśliwa mama zechce podzielić się swoją radością z najbliższym otoczeniem, organizując baby shower. Przyjęcie może odbywać się w dowolnych warunkach: w domu, w ogrodzie, w kawiarni a nawet na zajęciach z jogi dla ciężarnych. To radosny czas niecierpliwego oczekiwania na potomka. Pomysł na prezent na baby shower z pewnością znajdziemy na blogach parentingowych. Liczne strony internetowe specjalizują się w przedstawianiu trendów dla ciężarnych i noworodków. Od wielu lat modne są torty wykonane z pieluszek w najmniejszym rozmiarze, z ręczników dla mamy i niemowlaka. To na pewno efektowny upominek. Nie znajdziemy dwóch takich samych tortów, gdyż różnią się licznymi detalami. Prezenty na zamówienie to także ubranka z dedykowanym napisem, koszule ciążowe, wyprawka dla noworodka i kosmetyki dla mamy. Pomysł na prezent na baby shower może dotyczyć zarówno rzeczy codziennego użytku, jak i ręcznie robionych pamiątek.

Baby shower to okazja do spotkania i wspólnej zabawy przed narodzeniem dzieciątka. mama z niecierpliwością oczekuje narodzin i całe jej otoczenie kibicuje na ostatniej prostej. Szukając prezentów na baby shower możemy skorzystać z porad na blogach tematycznych, prowadzonych przez mamy lub podchwycić pomysł np. z serwisów społecznościowych.