Profesjonalny kamerzysta na ślub

Gdy planowałam z mężem swój ślub myślałam, że wszystko uda nam się naprawdę szybko załatwić. Jednak kiedy okazało się, że na samą salę weselną będziemy musieli czekać prawie rok to wiedziałam też już, że mam teraz czas na to żeby zaplanować wszystko tak jak chciałam.

Wybór odpowiedniego kamerzysty

kamerzysta na wesele z ŁodziNajważniejsze zaraz po sali to było wynajęcie kamerzysty i fotografa na ten dzień. A także znalezienie odpowiedniego zespołu. Te trzy sprawy także bowiem trzeba załatwiać z dużym wyprzedzeniem. Zaczęłam od kamerzysty bo pamiętam jakie problemy ze znalezieniem odpowiedniego miała niedawno moja koleżanka. Zaczęłam szukać w internecie. Zależało mi żeby był to ktoś kto ma spore doświadczenie w filmowaniu tego typu imprez. Ale także zależało mi na tym żeby ten ktoś miał odpowiedni sprzęt a także nowoczesne spojrzenie. I tak znalazłam ogłoszenie, że kamerzysta na wesele z Łodzi szuka zleceń. Pan napisał, że przez ostatnie lata pracował za granicą. Ma też odbytych sporo różnych kursach. Stwierdziłam, że zadzwonię i dowiem się czegoś więcej. Pan powiedział, że najlepiej będzie jeśli z narzeczonym przyjadę do niego a on pokaże nam jakie filmy nagrywa. Także pojechaliśmy tam. Gdy pan odtwarzał nam te nagrania ja byłam pod ich wielkim wrażeniem. Było tam sporo efektów specjalnych na najwyższym poziomie. Ten pan z zawodu jest informatykiem więc dobrze wie jak niektóre rzeczy zrobić. Ogólnie bardzo mi się to wszystko podobało. Także stwierdziliśmy, że chcemy żeby ten pan nas kamerował.

Jeszcze do tego był on naprawdę bardzo konkurencyjny cenowo. Myślę, że lepiej bym nie znalazła. Zresztą film z naszego wesela był najlepszy z tych jakie do tej pory widziałam. Wyróżnia się na pewno tym, że ma dużo tych efektów. Mi się to bardzo podoba. Zresztą nie tylko mi.