Promocja na przejazd busem

Kilka miesięcy temu zepsuł się mój i męża samochód. W ciągu ostatniego roku psuł się bardzo często i też te jego naprawy kosztowały nas dużo pieniędzy. Także teraz mąż doszedł do wniosku, że nie będziemy go już naprawiać bo to raczej nie ma już sensu.

Wyjazd busem za granicę po zakup samochodu

busy na trasie Koszalin NiemcyTrzeba po prostu kupić nowe auto. Oczywiście nie mieliśmy pieniędzy żeby kupić taki samochód prosto z salonu. Mąż jednak powiedział, że możemy kupić ładne kilkuletnie auto tylko sami musimy po nie pojechać.Bo on nie chce dodatkowo płacić za sprowadzenie samochodu. Zastanawiałam się tylko czym my po tren samochód pojedziemy. Mąż powiedział mi, że są busy na trasie Koszalin Niemcy i ludzie chwalą sobie naprawdę podróż nimi. Także w jedną stronę możemy jechać tym busem a w drugą będziemy wracać już naszym samochodem. No chyba, że niczego nie znajdziemy to pojedziemy z powrotem także busem. Zarezerwowaliśmy sobie bilety na piątek. Cena tych biletów była bardzo atrakcyjna także byliśmy wręcz zdziwieni z tego powodu, że za taką długą podróż mamy zapłacić tak mało. Jednak okazało się, że w busach są bardzo często różnego rodzaju promocje i akurat teraz była taka promocja. Stwierdziłam więc, że jeśli gdzieś jechać za granicę to tylko takim busem bo wtedy koszty podróży są znikome. A do tego jedzie się w bardzo dobrych warunkach. I samemu nie trzeba przez wiele godzin prowadzić samochodu. Ja przynajmniej strasznie się męczę jeśli mam gdzieś jechać i prowadzić kilka godzin.

Nie jestem po prostu do tego przyzwyczajona. A tak w busie naprawdę miło spędziliśmy czas. Niektórzy nawet oglądali film podczas tej podróży. Bo kierowca włączył telewizor. Byłam bardzo zadowolona z tej podróży. Chociaż miałam wcześniej wiele wątpliwości związanych z tą podróżą.