You are currently viewing Przeprowadzenie zabiegu kriolipolizy

Przeprowadzenie zabiegu kriolipolizy

Pewne zabiegi kosmetyczne mają działanie wyszczuplające, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Bardzo popularny stał się zabieg kriolipolizy, który wykonywany jest między innymi w Poznaniu. Przynosi świetne efekty, jeśli skorzystamy z serii zabiegów. Jakich skutków możemy spodziewać się po terapii?

Przygotowanie do kriolipolizy

kriolipoliza poznańPanie często narzekają na nadmierną tkankę tłuszczową na swoim ciele. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, dlatego dobrze jest zdecydować się na dobry zabieg kosmetyczny, jakim jest kriolipoliza Poznań jest miastem, w którym możemy wykonać go w prestiżowych gabinetach. Zabieg ma na celu usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z poszczególnych miejsc na ciele. Dzieje się tak poprzez działanie niskiej temperatury, ponieważ tkanka tłuszczowa zostaje wówczas skutecznie niszczona. Podczas zabiegu wykorzystywana jest specjalna końcówka, która zasysa skórę. Jak można się domyślić, temperatura chłodzenia musi być indywidualnie dobrana dla każdego człowieka. Zależne jest to w dużej mierze od ilości tkanki tłuszczowej. Na pierwsze efekty trzeba trochę poczekać, jednak seria zabiegów może przynieść świetne rezultaty. Jakie? Na pewno redukcję tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się cellulitu. Skóra staje się bardziej jędrna i wyrównana. Zabieg jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny, dlatego kobiety często się na niego decydują. Najczęściej wykonywany jest po wewnętrznej stronie ud, w okolicy bioder oraz ramion.

W salonach kosmetycznych oferta często potrafi pozytywnie zaskoczyć klientów. Różnorodne zabiegi cechują się wysoką skutecznością, przez co klienci skłonni są do ich wykonywania. W przypadku nadmiernej tkanki tłuszczowej polecana jest kriolipoliza, której zadaniem jest usunięcie złogów tłuszczu. Zabieg pozwala cieszyć się piękną sylwetką.