You are currently viewing Przesyłki firmy Inpost

Przesyłki firmy Inpost

Wysyłanie listów zostało prawie całkowicie zastąpione SMS-ami i mailami, które dała nam dzisiejsza technologia. Natomiast rozwój internetu spowodował powstanie nowych firm kurierskich, które dostarczają nam przesyłki w błyskawicznym czasie tak jak Inpost. 

Gdzie odebrać przesyłkę Inpost?   

przesyłki kurierskie inpostRobiąc zakupy w sieci, korzystamy z usług firm kurierskich, lub klasycznej poczty. Zasada, która przyświeca firmom kurierskim, to dostarczenie przesyłki w maksymalnie krótkim czasie do drzwi odbiorcy. Konkurencją dla kurierów jest firma Inpost, która weszła na rynek dobrych parę lat temu i zrewolucjonizowała podejście do przesyłek. Inpost jako pierwszy wprowadził paczkomaty, w których można szybko i wygodnie nadać i odebrać przesyłkę. Paczki standardowo nadajemy przez stronę internetową przewoźnika gdzie podajemy wszystkie dane, takie jak adres nadawcy i odbiorcy, numery telefonów w razie potrzeby kontaktu z któraś ze stron, wymiary wraz z wagą paczki, oraz w jakim paczkomacie chcemy ją wysłać. Taki sposób realizacji zlecenia jest wygodny dla obu stron i dość tani. Przesyłki kurierskie Inpost, dostarczane do paczkomatów i także rąk własnych odbiorców, docierają w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu nadania. Z tej formy wysyłki bardzo często korzystają sklepy internetowe, które poza przesyłkami z firmy Inpost, oferują także usługi innych, konkurencyjnych firm. Za pośrednictwem Inpostu wyślemy paczkę już za niecałe pięć złotych. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone i także możemy śledzić ich drogę. 

Szybka dostawa stała się dziś priorytetem tak samo jak śledzenie jej drogi. Są to już standardowe usługi, których wymagamy od każdej firmy kurierskiej. Nie musimy się obawiać, że paczka gdzieś zaginie, bo na stronie doręczyciela widzimy bieżące punkty, w których przebywa przesyłka.