Przygoda z pomiarem czasu na zawodach

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł aby zorganizować turniej dla uczniów ze szkół na terenie mojej gminy. Uznałem, że to będzie świetny pomysł i zachęci najmłodszych do uprawiania sportu. Na dodatek miałem nadzieję, że wszystkim spodoba się ten pomysł.

Szukałem dobrego pomiaru czasu na zawody sportowe

pomiar czasu na zawodachDodatkowo miałem załatwione miejsce. Nowy kompleks boisk nadawał się idealnie na turniej. Moją ulubioną tematyką była lekkoatletyka i to na niej chciałem się kupić. Jako młody człowiek wiedziałem, że odpowiednia zachęta oraz sportowa rywalizacja będą pomagały dzieciom w przygotowaniach i zachęcały ich do dalszych działań. Jednak miałem pewien problem, ponieważ chciałem coś takiego jak profesjonalny pomiar czasu na zawodach. W dzisiejszych czasach liczyła się każda sekunda, a ja chciałem zapewnić wszystkim jak najlepszą obsługę tego sportowego wydarzenia. Na dodatek amatorski pomiar czasu był mało dokładny, a nie chciałem aby było kilka dwuznacznych sytuacji. Wszystko musiało być dobrze zorganizowane. Na szczęście takie usługi prowadziła młoda firma na rynku, którą postanowiłem zatrudnić. Obiecywali, że mają doświadczenie i z przyjemnością przeprowadzą pomiary na wybranym przeze mnie obiekcie sportowym. Oczywiście przygotowania  były bardzo wyczerpujące i potrzebowałem kilka sprawdzonych rąk do pracy. Na szczęście udało mi się wszystko z sobą scalić i moje wydarzenie było w miarę przyzwoite. Miałem pod sobą kilku kluczowych ludzi, którzy rozwiązywali bieżące problemy. Na szczęście nie było żadnych większych komplikacji.

Pomiar czasu był bardzo dokładny i nie było wątpliwości co do najlepszych liderów w różnych konkurencjach. Także uczniowie byli zadowoleni z całego wydarzenia i pytali się, czy podobne zawody zostaną zorganizowane w przyszłym roku.