Przygotowałam katalog z nowoczesnymi inspiracjami wnętrz

Pracuję w markecie budowlanym. Nasz sklep jest bardzo duży. Mamy na stanie wiele najróżniejszych produktów. Klienci chętnie robią u nas zakupy. Mogą liczyć na dobre ceny, miłą obsługę i wysoką jakość produktów.

Projektuję wnętrza do katalogów

projektowanie i redekoracja wnętrz w TrójmieścieMoja praca jest bardzo ciekawa. Jestem odpowiedzialna za przygotowywanie katalogów, które są dostarczana do okolicznych mieszkańców. Katalogi są dostępne także w sklepach dla klientów. Przygotowuję opisy a także zdjęcia. Projektowanie i redekoracja wnętrz w Trójmieście to moja pasja od małego. Zawsze interesowała mnie ta branża i bardzo się cieszę, że mogę w niej pracować. W markecie budowlanym mamy kilka przygotowanych miejsc, które są doskonale przeze mnie zaprojektowanie. Staram się żeby wszystkie elementy ze sobą współgrały. Zależy mi żeby wszystko do siebie pasowało i żeby klienci mogli zobaczyć jak przy niewielkich nakładach za pomocą kilku dodatków można zmienić swoje wnętrze. Klienci doceniają takie wystawy i często się na nich wzorują. Bardzo mi się to podoba i dzięki temu mam jeszcze większa motywację do mojej codziennej pracy. Projektowanie i redekoracja wnętrz w Trójmieście jest także dobrze opłacana. Bardzo dobrze zarabiam i dzięki temu mogę brać udział w rożnych dodatkowych szkoleniach. zapisałam się także na dodatkowy język angielski żeby móc płynnie go używać. Jak na razie nie zamierzam zmieniać pracy. Dobrze zarabiam i realizuje się zawodowo. W przyszłości może pomyśle o prywatnej firmie.

Katalog, który przygotowałam na marzec spodobał się mojemu przełożonemu. Docenił moje pomysły. Stwierdziła, że katalog jak zawsze przygotowany jest bardzo profesjonalnie. Bardzo się ciesze jak jestem chwalona. Inspiracji do katalogu szukam wszędzie i cieszę się jak uda mi się coś ciekawego wymyślić.