You are currently viewing Relaks dzięki sprawdzonym misom tybetańskim

Relaks dzięki sprawdzonym misom tybetańskim

Ostatnio z mężem obchodziliśmy nasze srebrne gody. Wynajęliśmy lokal w restauracji i zaprosiliśmy najbliższą rodzinę i znajomych. W ramach prezentu od dzieci dostaliśmy prezent w postaci voucheru do wykorzystania w najnowszym centrum spa w okolicy. Nigdy wcześniej nie bywaliśmy w takich miejscach. Oboje z mężem dużo pracujemy, więc bardzo ucieszyliśmy się, że mamy możliwość trochę wypocząć.

Wykorzystanie sprawdzonych mis tybetańskich

sprawdzone misy tybetańskieZ początku jak dostaliśmy nasz prezent, to zupełnie nie wiedzieliśmy do jakiego miejsca się udajemy. Napisy na voucherze za dużo nam nie mówiły, a dzieci nie chciały zdradzić tajemnicy. Miejsce, do którego się udaliśmy, nie było zwykłym SPA. Oprócz klasycznych metod masażu, odbywały się tutaj sesje wykorzystujące sprawdzone misy tybetańskie. Jest to jedna z metod relaksacyjnych stosowana już od kilkudziesięciu lat na bliskim wschodzie. Mąż z początku sceptycznie podchodził do tej formy relaksu. Uważał, że dźwięk nie ma takich możliwości jak dotyk i że na pewno nie da to żadnego ukojenia dla jego zmęczonego ciała. Wręcz miałam wrażenie, że z początku mąż był rozczarowany, że dzieci nie zakupiły nam klasycznego masażu. Zdanie zmienił dopiero po sesji. Byliśmy w szoku. Dzięki emitowanym dźwiękom, poczuliśmy niesamowite rozluźnienie spiętych mięśni. Mąż od dawna narzekał na bóle w lędźwiach, a po tym masażu dźwiękiem poczuł ulgę.

W świecie kiedy każdemu się spieszy i prowadzimy nerwowy tryb życia, taka sesja masażu z wykorzystaniem tybetańskich mis to bez wątpienia fenomen. Dzięki takiej sesji mogliśmy poczuć ukojenie dla duszy, ciała i umysłu. Na pewno będziemy polecać tego typu relaks wszystkim naszym znajomym. My jesteśmy wdzięczni naszym dzieciom za możliwość skorzystania z tego typu usługi.