Rewitalizacja pochwy po infekcjach intymnych

 

Coraz więcej kobiet cierpi z powodu różnego rodzaju infekcji intymnych. Ich powodów jest mnóstwo. Wiele kobiet prowadzi aktywny tryb życia, przez co często ich pochwy stają się idealnym miejscem do rozwoju bakterii. Skłonności do tego typu rzeczy mają różne podłoże. Warto stosować dietę ze zwiększoną liczbą witamin pochodzących z naturalnych składników. Po przejściu wielu infekcji należy iść na wizytę do ginekologa.

Rewitalizacja pochwy pomoże radzić sobie z infekcjami

zabieg rewitalizacji pochwyCzęsto zdarza się tak, że ginekolodzy decydują się na zapisanie swoim pacjentkom medykamentów, których zadaniem będzie walka z wirusami. Czasami jednak wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy spowodowały tak ogromne zmiany w organizmie jak i narządach rodnych kobiety, że leki niejednokrotnie już nic na to nie poradzą. Wówczas to największym i jedynym ratunkiem dla kobiet okazuje się zabieg rewitalizacji pochwy. Mimo tego, że samo słowo zabieg może przerażać nie ma nawet najmniejszych podstaw do obaw, bowiem jest to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny. Laser, który uczestniczy w procesie rewitalizacji daje poczucie ciepła, więc nie jest to nic strasznego. Efekty są widoczne po około sześciu tygodniach, ponieważ rewitalizacja pochwy nie jest chwilowym procesem. Podczas tego czasu pochwa zyskuje jędrność, nie jest już sucha więc znacznie trudniej jest o różnego rodzaju otarcia. Zwiększa się komfort pań szczególnie tych, które nie lubią być ograniczane przez bóle czy swędzenie. Rewitalizacja pochwy musi być poprzedzona badaniami.

Najlepiej jest udać się do kliniki aby dowiedzieć się jakie badania są niezbędne, lecz w standardzie jest to cytologia a także wymaz czystości pochwy. Dzięki temu można zobaczyć ilość bakterii i ewentualnie przełożyć zabieg na inny, dogodny termin.