You are currently viewing Serwis kserokopiarek i drukarek pomysłem na firmę

Serwis kserokopiarek i drukarek pomysłem na firmę

Co jest lepsze: praca na etacie, czy założenie własnej firmy i praca na własny rachunek? To pytanie zadaje sobie chyba każdy młody człowiek, który ma jakieś umiejętności i wolne pieniądze, które może w coś zainwestować.

Serwis kserokopiarek i drukarek jest potrzebny w każdym mieście

 

Logiczne, że lepiej pracować na swoim w firmie w której sami sobie jesteśmy szefami i nikt nas nie goni. Ale żeby znaleźć branżę w której będzie popyt na nasze usługi już jest połową sukcesu. Przecież ile jest firm na rynku, które po świetnym początku splajtowały bo nie potrafiły zaznaczyć swojego miejsca na rynku pracy, nie potrafiły się swoimi usługami przebić na szerszą skalę. Pewnym pomysłem na biznes jest otwarcie serwisu dla sprzętu biurowego.

serwis kserokopiarek i drukarekZapytacie dlaczego? A ja odpowiem wam pytaniem: czy ktoś z was zna firmę w której nie korzystają z kserokopiarek i drukarek? Nie, właśnie dlatego serwis kserokopiarek i drukarek jest tak dobrym pomysłem. Rzeczy martwe psują się dosyć często i ktoś je musi naprawić, bo przecież firma nie może sobie pozwolić na każdorazowe kupowanie nowych urządzeń bo by po prostu na nie nie zarobiła. Oczywiście możemy też poszukać możliwości stworzenia biznesu całkiem gdzie indziej. Możemy stworzyć sklep internetowy i zarabiać za jego pośrednictwem, możemy zostać copywriterem i pisać teksty na zamówienie, zamówienie nie powinno brakować, ale kokosów nie zarobimy. Średnia cena tekstu mającego tysiąc znaków ma to koszt 1 złotówki netto. Za ten tekst zarobiłbym 2 złote. Mało prawda? Ale to możemy bardziej traktować jako biznes w którym możemy dorobić, a nie sposób na  życie. Dlatego wszystko przemawia za otwarciem serwisu, bo sprzęt psuje się zawsze.