You are currently viewing Sklep z kostiumami kąpielowymi o dużych rozmiarach

Sklep z kostiumami kąpielowymi o dużych rozmiarach

Przez wiele lat unikałam pokazywania się w kostiumie kąpielowym głownie ze względu na to, że wszystkie jakie widziałam w sklepach stworzone były z myślą o naprawdę szczupłych dziewczynach do których ja niestety nie należę. W końcu jednak znalazłam idealne dla siebie bikini.

Kostium kąpielowy dla każdej z nas

kostiumy kąpielowe sklepJak wiadomo w małych miastach nie ma wielkiego wyboru względem odzieży oraz ich rozmiarów, nie wspominając już o kostiumach kąpielowych, które jeśli już występują to głównie w małych rozmiarach, a jeśli już występują w większych to niestety nie posiadają odpowiedniego kroju dla bardziej puszystych kobiet. Ja przynajmniej takiego kostiumu znaleźć nie mogłam, a w pobliskim mieście ich ceny potrafiły być stanowczo za wysokie względem jakości. Tego lata obiecałam sobie, że znajdę odpowiedni kostium i tak też się stało, a wszystkiemu zaradził oczywiście internet w którym znalazłam wspaniałe kostiumy kąpielowe sklep na jaki trafiłam posiadał dokładnie tego typu kostiumy na jakich mi zależało. Były odpowiednio zabudowane i posiadały wysoki stan, natomiast ich szata graficzna dodatkowo optycznie wyszczuplała sylwetkę. Ceny również były całkiem atrakcyjne dlatego zdecydowałam się zakupić nie jeden, a dwa kostiumy. Pierwszy był standardowy i jednoczęściowy, natomiast drugi był wersją bikini. To, co niezwykle mi się spodobało to fakt, że w jednoczęściowy kostium posiadał dodatkowo wszyte miseczki, a jest to niezwykle ważna kwestia w przypadku kobiet z obfitym biustem.

Oba kostiumy doskonale spisały się podczas tego lata i ani razu mnie nie zawiodły. Muszę przyznać, że po raz pierwszy zamiast wstydu, czułam się bardzo kobieco w moich nowych kostiumach kąpielowych i wreszcie bez najmniejszego skrępowania wylegiwałam się na plaży oraz pływałam w jeziorze.