You are currently viewing Sklep ze zlewozmywakami

Sklep ze zlewozmywakami

 

Blat kuchenny jest miejscem, gdzie znajduje się zlewozmywak i miejsce na przygotowywanie potraw, lub stoją na nim drobne sprzęty domowe. Jedynie przy montażu zlewu, konieczne jest wycinanie w nim otworu, ponieważ cała instalacja znajduje się pod spodem. 

Rodzaje zlewozmywaków z granitu

zlewozmywaki granitowe sklepWiększość osób urządza kuchnię w nowoczesnym stylu, który obfituje w stalowe, lub granitowe elementy. Jednym z ważniejszych elementów są zlewozmywaki, które służą przede wszystkim do mycia brudnych naczyń, rąk i produktów spożywczych. Ich wielkość powinna być uzależniona od długości blatu kuchennego i wymiarów kuchni. W sprzedaży znajdziemy zlewy wykonane ze stali nierdzewnej, granitu, czy kamienia w różnych rozmiarach. Klienci najczęściej wybierają modele okrągłe, prostokątne i kwadratowe, gdyż są najbardziej praktyczne. Co do materiału z jakiego mogą one być wykonane, to najlepsze są granitowe, ponieważ charakteryzują się największą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania mogące powstać podczas użytkowania. Jeżeli interesują nas dobre zlewozmywaki granitowe sklep internetowy z wyposażeniem kuchni zaoferuje nam je w najlepszych cenach. Z uwagi na surowiec wykorzystany do ich produkcji, cena zlewu zaczyna się od kilkuset złotych, ale jest ona warty swojej ceny. Granitowy zlew na pewno będzie służył przez wiele lat, ponieważ jego powierzchnia jest bardzo wytrzymała. Granit składa się z piesków granitowych i dedykowanych żywic, a kolor zlewu zależy od zastosowanego w produkcji piasku.

Zlew jest miejscem, gdzie musi panować czystość, dlatego producenci zlewów z granitu, opatentowali specjalną powłokę antybakteryjną, która w znacznym stopniu ogranicza pojawienie się bakterii na jego powierzchni. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników.