You are currently viewing Sprzedaż nasion marihuany

Sprzedaż nasion marihuany

Niektóre odmiany konopi z gatunki Cannabis Sativa zadziwiają swoimi właściwościami. Stale krzyżowane ze sobą są różne odmiany i często efekty są zaskakujące. Przykładowo w 2009 roku zaprezentowano odmianę wyróżniającą się aromatem i delikatnym posmakiem grejpfruta. Obecnie odmiana ta jest niezwykle popularna i możliwe jest zakupienie nasion, z których wyrosną dorodne rośliny.

Nasiona leczniczej marihuany

outdoor grapefruitZgodnie z polskim prawem posiadanie w Polsce nasion marihuany nie jest czymś złym. Nie można za to być osobą ściganą. Same nasiona nie posiadają bowiem absolutnie żadnych substancji psychoaktywnych więc ich posiadanie nie jest zabronione. Jak już wspomniano we wstępie bardzo dużym uznaniem cieszy się obecnie odmiana o smaku grejpfruta. Oficjalną jej nazwą jest outdoor grapefruit. Ta odmiana charakteryzuje się tym, że jest bardzo odporna przez co doskonale radzi sobie w naszym klimacie. Wyróżnia się też bardzo dużą plennością oraz stabilnością. Roślina ta należy do tych długo dojrzewających. Jednak zdaniem ekspertów zdecydowanie warto dać jej odpowiednio dużo czasu. W późniejszej fazie rozwoju tej rośliny koniecznością może być podpieranie niektórych krzaków. Wynika to z tego, że roślina ta z biegiem czasu staje się dość ciężka z racji pokrywania się dużą ilością mięsistych pąków. Odmiana ta wyróżnia się oczywiście charakterystycznym posmakiem grejpfruta, który jest bardzo wyczuwalny.

Osoby zainteresowane kupnem nasion konopnych, o których bywa mowa mogą znaleźć je w wielu sklepach internetowych. Pamiętajmy o tym, że sklepy te nie ponoszą odpowiedzialności za to co stanie się po sprzedaży nasion. Uprawa marihuany na terenie naszego kraju jest nielegalna a nasiona konopi są sprzedawane tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich.