You are currently viewing Tanio wynajęty samochód dostawczy

Tanio wynajęty samochód dostawczy

Dałem się namówić szwagrowi na dodatkowy biznes, na którym miałem sporo zarobić. Miałem sprowadzić produkty od zagranicznego producenta. Produkty miały trafić do sprzedaży w kraju. Były one na tyle tanie, że dało się na nich zarobić krocie, więc ten biznes zdecydowanie się opłacał.

Samochód dostawczy wynajęty na tydzień czasu

wynajęcie samochodu dostawczego - KrakówNie dysponowałem własnym pojazdem, ale to nie był dla mnie żaden problem, ponieważ mogłem wynająć auto z wypożyczalni i po kłopocie. Sprawdziłem oferty różnych firm i dzięki temu wiedziałem z jakimi kosztami wiązało się wynajęcie samochodu dostawczego – Kraków był miastem, gdzie szwagier prowadził swoją firmę i tego miasta chciałem wynająć auto. Zanim to zrobiłem, to ustaliłem ze szwagrem wszystkie szczegóły i dzięki temu dowiedziałem się, że samochód dostawczy będzie mi potrzebny na tydzień czasu. Wiedziałem, że na taki okres samochód wynajmę bez problemu i jak już wszystko zostało załatwione, to wybrałem się do wypożyczalni, gdzie dostępne były liczne samochody dostawcze. Wybrałem ten większy, ponieważ miałem sporo towaru do przewiezienia i musiałem mieć pewność, że wszystko pomieszczę. Samochód wypożyczyłem na bardzo dobrych warunkach i wyszło mi to wszystko dość tanio. Wiedziałem już, że ten interes ma sens. Auto dostawcze otrzymałem zatankowane do pełna i otrzymałem wraz z dowodem rejestracyjnym ubezpieczenie. Nie sądziłem nawet, że wynajęcie samochodu dostawczego było tak proste, bo robiłem to pierwszy raz. Wszystko poszło bardzo sprawnie.

Koszt wynajęcia samochodu dostawczego na tydzień czasu był bardzo niski i dzięki temu mogłem współpracować z wypożyczalnią częściej. Zawsze, jak pojawiła się możliwość, to wynajmowałem samochód i jechałem po towar. Zarabiałem na tym biznesie porządne pieniądze.