Treningów personalnych czar

Słowo się rzekło: postanowiłam schudnąć. Nie złożyłam, co prawda, żadnego postanowienia noworocznego, ale, umówmy się – takie postanowienia istnieją tylko po to, by je łamać, więc już dawno bym o nim zapomniała. Nie czekałam na żadną specjalną okazję -po prostu pewnego dnia wstałam, spojrzałam w lustro i uznałam, że dość tego. Trzeba schudnąć. I zabrać się do tego profesjonalnie, czyli zupełnie inaczej niż zwykle.

Nieoceniona pomoc trenera

warszawski trener osobistyDotychczas już wielokrotnie podejmowałam próby odchudzania. Narzucałam sobie drakońską dietę, wymyślałam ostre plany treningowe i… I odpadałam po paru dniach maksimum. Bo po prostu narzucałam sobie za duże tempo, cierpiałam i nie osiągałam absolutnie żadnych rezultatów. Tym razem postanowiłam podejść do tego całkowicie inaczej i dużo bardziej profesjonalnie. Na szczęście szybko znalazł się warszawski trener osobisty, który postanowił mi pomóc w mojej ciężkiej i nierównej walce ze zbędnymi kilogramami. I powiem wam tak: to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Teraz jest dokładnie tak, jak powinno być. Ćwiczenia zostały dobrane specjalnie pode mnie – jestem po nich zmęczona, ale nie krańcowo wyczerpana. W dodatku mam też rozpisany plan dietetyczny, który mnie zachwycił. W końcu nie chodzę głodna. Jeżeli ktoś z was zastanawia się czy pomoc trenera personalnego ma sens – uwierzcie mi, ma. To też dodatkowa motywacja – i to bardzo silna motywacja z zewnątrz. Trener nie pozwoli na żadne chwile załamania. A dla mnie to też ogromna zaleta całej sytuacji.

Ja się początkowo wstydziłam – teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Jeżeli nie możecie sobie poradzić ze zbędnymi kilogramami czy wręcz przeciwnie – chcecie osiągnąć sylwetkę godną kulturysty – nie wstydźcie się prosić o pomoc. Ja się przełamałam i nie żałuję.