You are currently viewing W jaki sposób pokrowiec chroni nasz telefon?

W jaki sposób pokrowiec chroni nasz telefon?

 

Nowoczesne smartphony choć prześcigają swoimi możliwościami niejeden komputer biurowy, tak jednak wciąż posiadają jedną i tą samą wadę od wielu lat. Mianowicie nie są to już telefony „pancerne”, jak to miało miejsce dawno temu dlatego wraz z kupnem nowego telefonu warto zaopatrzyć się również w pokrowiec.

Niezawodne pokrowce na telefon

etui iphone xsPomimo tego, że dzisiejsze smartphony robią rewelacyjne zdjęcia oraz posiadają najnowsze rozwiązania technologiczne, tak wciąż niestety pozostają mało odporne na uszkodzenia. Owszem, najnowsze modele telefonów są pokryte specjalnymi szkłami, które nie tłuką się tak łatwo, jednak warto pamiętać, że w spotkaniu z chociażby krawężnikiem lub po prostu ostrą krawędzią mało który telefon wyjdzie z tego całkowicie bez szwanku, a przecież nikt z nas nie chce ryzykować i liczyć na szczęśliwe zakończenie takiej sytuacji. Zwłaszcza, że w sklepach można dostać po naprawdę niewielkich cenach etui iphone xs bądź do jakiegokolwiek innego modelu, jakiejkolwiek również marki. Niektórym może się wydawać, że takie sylikonowe euti jest tylko nakładane dla psychicznego komfortu i nie chroni tak telefonu, a jednak to nieprawda. Nakładając na plecki telefonu case dociążamy go od tej strony, więc podczas upadku telefon ląduje właśnie na stronie z etui, a nie na wyświetlaczu. Guma bądź też sylikon posiadają doskonałe właściwości amortyzujące upadek, co skutkuje tym, że nasz telefon wychodzi po upadku bez szwanku.

Kolejną i równie mocną cechą pokrowców na telefon jest to, że nie tylko chronią przed upadkiem, ale także zapobiegają. Większość nowoczesnych modeli smartphonów jest już pokryta szkłem z obu stron oraz, jak wszyscy wiemy telefony są naprawdę cieniutkie. Oba te aspekty sprawiają, że telefon jest śliski i niepewnie leży w dłoni. Zakładając zatem na niego etui nadajemy mu nieco masy i sprawiamy, że telefon trzyma się znacznie lepiej i wygodniej.