W sklepie pojawiła się wyczekiwana kurtka motocyklowa

Mój narzeczony Adam uwielbia jeździć motocyklem i nawet zaraził mnie swoją pasją. Co prawda póki co jeżdżę jako pasażerka, ale wkrótce to na pewno się zmieni. Planuję kupić swoją maszynę i razem z nim się ścigać i przemierzać mnóstwo kilometrów.

Nowa kurtka motocyklowa jest modna w tym sezonie

kurtki motocykloweRazem z Adamem mamy dokładnie takie same kurtki motocyklowe, które kupiliśmy kiedyś na wyprzedaży. Cały czas czekamy aż w sklepach pojawi się nowy model i wstrzymujemy się póki co z tego typu zakupami. Ja na bieżąco śledzę oferty i sprawdzam jakie są dostępne kurtki motocyklowe i czy w końcu wyszła ta, na którą tak czekamy. Jest w całości wykonana ze skóry i ma dodatkowe zabezpieczenia oraz wzmocnienia. Ja kombinezonu nie lubię i noszę osobno spodnie i kurtkę. Dla mnie tak jest o wiele wygodniej. W końcu pod koniec tego miesiąca w jednym ze sklepów pojawiła się ta nowa kurtka i od razu zadzwoniłam do Adama. Pieniądze już dawno mieliśmy odłożone, by móc od razu dokonać zakupów. Adam nie mógł wyrwać się tego dnia z pracy i powiedział, żebym kupiła sama dla nas te kurtki motocyklowe i dam radę. Wiem dokładnie jaki rozmiar nosi Adam i zgodziłam się pojechać do tego sklepu sama. Nie tylko ja tak wyczekiwałam aż pojawi się najmodniejsza w tym sezonie kurtka, ponieważ w sklepie już było mnóstwo innych osób. Wzięłam dwie kurtki motocyklowe w naszych rozmiarach i swoją postanowiłam od razu przymierzyć. Zabrałam też do porównania starą kurtkę Adama, by potwierdzić jeszcze rozmiar, który czasem różnie wypada.

Kurtkę Adamowi wybrałam idealną. Pasuje na niego jak ulał i jest mi wdzięczny, że sama pojechałam do tego sklepu. Teraz mamy modne kurtki a na dniach odbieram swój własny motocykl. Jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać.