Wizyta u kosmetyczki jako prezent

 

Moja mama miała niedawno urodziny. Chciałam zrobić jakiś prezent mamie z tej okazji. Chciałam żeby było to coś tylko dla niej. Mama najczęściej robi po prostu wszystko dla innych i na co dzień zapina w ogóle o sobie. Nie pamiętam kiedy mama była na jakiś zakupach czy u kosmetyczki.

Mezoterapia jako prezent na urodziny

gabinet kosmetyczny szczecinW Szczecinie jest naprawdę sporo gabinetów kosmetycznych. Jednak ja mam swój ulubiony. Zresztą ten gabinet jest naprawdę blisko mojej mamy. Także nie będzie musiała specjalnie gdzieś daleko jechać. Spytałam się najpierw pani kosmetyczki co by poleciła dla kobiety w wieku mojej mamy. A kosmetyczka powiedziała, że najlepszym zabiegiem na twarz dla kobiety w mamy wieku będzie mezoterapia oraz jakieś preparaty z kolagenem. Mezoterapia odnowi włókna kolagenowe i pobudzi je do działania. Także jest to zabieg, który znacznie poprawi jakość skóry. Po tym zabiegu można wykonać relaksujący masaż twarzy z wykorzystaniem preparatów z kolagenem. Ten zestaw zabiegów wydawał się być wprost idealny dla mojej mamy. Byłam naprawdę ciekawa jej reakcji gdy dam jej zaproszenie do salony kosmetycznego. Od razu po wizycie u kosmetyczki poszłam do mamy bo to był właśnie dzień jej urodzin. Mama gdy przeczytała, że dostała w prezencie wizytę u kosmetyczki naprawdę bardzo się ucieszyła. Powiedziała, że chyba takiej wizyty było jej trzeba od dawna. Widziałam, że autentycznie cieszyła się z tego powodu, że dostała taki właśnie prezent.

Mama już dwa dni po swoich urodzinach poszła na te zabiegi. Zadzwoniłam do niej po nich i była naprawdę bardzo zadowolona. Powiedziała, że sama po tych zabiegach widzi różnicę w lustrze. I, że teraz nie chce już dostawać innych prezentów tylko takie właśnie wizyty w salonach kosmetycznych. Także trzeba powiedzieć całej rodzinie, że mama chce coś takiego.

Więcej znajdziesz na http://www.ikeszczecin.pl