You are currently viewing Wspaniałe food trucki w Bydgoszczy

Wspaniałe food trucki w Bydgoszczy

Coraz częściej możemy się spotkać w miastach z food truckami. Jeszcze do niedawna mogliśmy je spotkać głównie w miejscowościach turystycznych, bądź w większych miastach, lecz dziś food trucki pojawiają się coraz częściej i bardzo dobrze, bowiem ich jedzenie może być zarówno smaczne, jak i zdrowe!

Festiwal food trucków w Bydgoszczy

food truck - BydgoszczMoich rodziców połączyła miłość do sportu, którą następnie zaszczepili także we mnie. Z tego też względu rodzice zawsze dbali o to, aby w naszym domu jadło się zdrowo i odpowiednio do ćwiczeń jakie wykonujemy. Nasza dieta była zawsze różnorodna, ale zawsze utrzymana w profesjonalny sposób. Nie oznaczało to jednak, że nie pozwalaliśmy sobie na mniejsze i większe przyjemności, wręcz przeciwnie! Lubiliśmy wypady na pizze, czy innego rodzaju fast foody, choć oczywiście z umiarem. Dlatego też bardzo chętnie wybraliśmy się na festiwal food truck – Bydgoszcz jest miastem w którym ostatnimi czasy bardzo często widuje się food trucki, jednak dopiero, kiedy dowiedzieliśmy się, że będzie ich jeszcze więcej, postanowiliśmy spróbować pierwszy raz w życiu takiego jedzenia. Spodziewałam się, że jedzenie z food trucków będzie niezdrowe, a tymczasem okazało się, że było bardzo wiele food trucków także ze zdrową, a nawet wegańską żywnością! Postanowiliśmy spróbować po trochu z większości budek i muszę przyznać, że to były najpyszniejsze rzeczy, jakie kiedykolwiek w życiu jadłam. Przepyszny cheeseburger z naprawdę pokaźną wołowiną, tortilla z świetnymi i ostrymi sosami, a także sałatka z kurczakiem, bardzo lekka i bogata w wiele warzyw! Moi rodzice w stu procentach podzielają moje nastawienie i z pewnością jeszcze nie raz spróbujemy takiego jedzenia. 

Obsługa z food trucków była bardzo miła i pomimo tego, że do każdego z nich ustawiały się długie kolejki, właściciele food trucków byli bardzo uprzejmi i tryskali świetnym humorem! Cierpliwie tłumaczyli dokładnie opis każdego dostępnego dania i potrafili także świetnie doradzić wobec wyboru. Na festiwalu najadłam się za trzech, a mimo to moja waga wcale nie poszła w górę, co tylko potwierdza moje słowa.