You are currently viewing Wygodne przedłużanie włosów

Wygodne przedłużanie włosów

  • Post author:
  • Post category:Uroda

Przedłużanie włosów wciąż kojarzy się wielu paniom z bardzo kosztownym zabiegiem, który jest czasochłonny, a  dodatkowo niszczy naturalne włosy. Tymczasem istnieją różne metody na przedłużanie włosów i niektóre z nich nie wymagają od nas wizyty u fryzjera, a już tym bardziej dużych nakładów pieniężnych.

Przedłużane włosy metodą clip in

włosy doczepiane clip inWiele kobiet marzy o pięknych i długich włosach, jednakże wiele z nas wychodzi wciąż z założenia, że takie można uzyskać albo latami zapuszczania, albo jedynie u fryzjera i to dosyć nadwyrężając swój portfel. Oczywiście większość metod przedłużania włosów wymaga od nas wizyty u specjalisty, który porządnie „zamontuje” nam doczepiane włosy, jednak istnieją sposoby pozwalające przeprowadzić ten zabieg w domu. Do jednych z najpopularniejszych należy przedłużanie włosów metodą clip in. Włosy doczepiane clip in znajdziemy najszybciej w internecie. Możemy zdecydować się zarówno na te naturalne, jak i syntetyczne. Wszystko zależne jest od naszych preferencji oraz przede wszystkim od tego, jak często mamy zamiar użytkować nasze włosy. Jeżeli chcemy je doczepiać jedynie na większe wyjścia wówczas syntetyczne włosy powinny nam wystarczyć, a jeżeli planujemy chodzić w nich częściej wówczas warto zainwestować w te naturalne. Oczywiście włosy syntetyczne można w bardzo prosty sposób naprawić w przypadku uszkodzeń chociażby za pomocą żelazka jednakże mają one niestety tendencję do częstego splątywania się przez co bywają niewygodne na dłuższą metę.

Metoda clip in jest najchętniej wybieraną spośród domowych sposobów na przedłużenie włosów. Przede wszystkim dlatego, że nie obciąża ona naszych naturalnych włosów, jak ma to miejsce w przypadku a przykład mico ringów, a jednocześnie nie jest metodą trwałą ponieważ polega na doczepianiu włosów za pomocą specjalnych taśm z przymocowanymi zapinkami. To sprawia, że doczepiane włosy nie psują się tak szybko.