Wystrój wnętrza ważny dla każdej pani domu – żyrandole sklasyczne

Kiedy decydujemy się na założenie rodziny od razu na myśl przychodzi nam własny dom z ogrodem i biegające po nim bose stópki dzieci. Każda młoda mama, czy młoda żona chciałaby mieć własny kąt, w którym wedle uznania poustawiać sklepie lampy podłogowe, kinkiety nowoczesne, lampy ogrodowe oraz powiesić żyrandole klasyczne.

Żyrandole klasyczne, czyli uniwersalne?

 

żyrandole klasyczneNiekiedy rzeczywistość jednak bywa brutalna, ponieważ młodych par nie stać na kupno własnego lokum i niestety muszą mieszkać z rodzicami któregoś z nich. Jeżeli się dogadują to problem nie jest taki duży, jeżeli jednak drą ze sobą koty, bo mama np. pana młodego wtrąca się we wszystko, to już bywa gorzej. Dlatego, jeżeli nie stać nas na własne mieszkanie czy dom, to najlepiej jest coś sobie wynająć. Wówczas żadna ze stron nie będzie pokrzywdzona, bo żadna nie będzie wtrącała się w nie swoje sprawy.
Teściowa będzie miała dom tylko dla siebie, a młode małżeństwo faktycznie będzie mogło porozstawiać lampy podłogowe, kinkiety nowoczesne, lampy ogrodowe gdzie będzie im się tylko podobało, jak również zawiesić wybrane przez siebie żyrandole klasyczne w dowolnych miejscach u siebie w domu. Pamiętajcie, choćby się waliło i paliło najlepiej będzie, jeżeli młodzi nie będą mieszkali razem z rodzicami. Tej zasady nie wolno łamać pod żadnym warunkiem. Mogą mieć najmniejsze mieszkanko, w którym z trudem będą się obracać, ale będzie to ich kąt, w którym będą mogli robić to, co będzie się im podobało. Młoda żona będzie mogła gotować, to co lubią, będzie mogła sprzątać tak jak potrafi i wstawać kiedy chce. Nikt nie będzie jej patrzył na ręce. Również wystrój wnętrza będzie zależał tylko i wyłącznie od jej gustu.

Bo przecież właśnie na tym polega dorosłe życie – żeby człowiek mógł decydować o sobie bez żadnej kontroli rodziców. Oczywistym jest, że jeżeli będziemy mieli problem, to możemy zwrócić się o radę do naszych rodzicieli, ale pod żadnym pozorem nie możemy pozwolić na to, żeby weszli nam na głowę i rządzili nami, nawet kiedy jesteśmy dorośli. To jest niedopuszczalne.