You are currently viewing Złote ramy malarskie

Złote ramy malarskie

Współczesne wnętrza cechują się minimalizmem i wykorzystaniem prostych rozwiązań. Jednak niektóre mieszkania są tak skonstruowane, że nie zawsze da się z nich zrobić wnętrze, jak z aktualnego katalogu. W takich przypadkach trzeba szukać innych stylów, które do danego mieszkania będą pasować, na przykład eleganckie wykończenie, wiszące na ścianach złote ramy malarskie, piękne obrazy i lekki przesyt.

Więcej o ramach malarskich

ramy malarskieDzisiejsze wnętrza częściej ozdabiamy zdjęciami i plakatami niż obrazami w ramach malarskich, jednak amatorzy sztuki wciąż zdecydowanie chętnie sięgają po piękne pejzaże i portrety. Nie można zapomnieć również o osobach, które same lubią od czasu do czasu sięgnąć po pędzel, u nich również obrazy na ścianach się pojawią. Do obrazów niezbędne będą oczywiście ramy malarskie, dzięki którym zawiesimy sam obraz ścianie. O ile niektóre obrazy będą pasować do każdego wnętrza, to już ramy malarskie niekoniecznie. Do jednego pomieszczenia lepiej sprawdzą się ramy drewniane, które ocieplają wnętrze. Zwróćmy również uwagę na to, by dana rama pasowała do danego obrazu. Do innego wnętrza natomiast bardziej będą pasować złote lub srebrne ramy malarskie. W nowoczesnych wnętrzach najczęściej sięga się jednak po kolor czarny, który idealnie kontrastuje z białym, minimalistycznym wykończeniem. Na szczęście dzisiejsze białe wnętrza można urządzić na różne sposoby, gdyż kolor biały nie gryzie się z wieloma odcieniami.

Jak bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, mamy ogrom sposobów, w jaki możemy urządzić nasze mieszkanie. Warto szukać innych, oryginalnych rozwiązań. Myć może nasze wymarzone wnętrze to takie, w którym złote ramy malarskie zdobią ściany i przyciągają uwagę zapraszanych przez nas gości. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.