Zmiana strony firmowej w Częstochowie

Jeszcze do niedawna mojemu szefowi w pełni odpowiadała strona, którą miała nasza firma. Dopiero od jakiegoś czasu zaczął narzekać widząc, że inne firmy mają ładniejsze i bardziej przejrzyste strony. W końcu zlecił mi znalezienie kogoś, kto stworzy dla nas coś nowego.

W Częstochowie wiele firm projektowało strony firmowe

projektowanie stron firmowych w CzęstochowieNie było wielkim problemem znalezienie kogoś, kto podjąłby się zlecenia. Znacznie trudniejsze było zrobienie tego w określonej cenie i czasie, które zostały mi wyznaczone. Musiałem naprawdę się wysilić by sprostać wymaganiom. Od razu wziąłem się za szukanie ekspertów. Wysłałem zapytanie do wszystkich firm z okolicy zastanawiając się, ile kosztuje projektowanie stron firmowych w Częstochowie. Okazało się, że nie było to aż tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Znacznie bardziej zajmującą kwestią było znalezienie kogoś, kto zrobiłby to w miarę szybko. Ostatecznie również to udało się zorganizować – jednej z firm odwołano zlecenie, które właśnie mieli robić, w związku z czym zgodzili się zająć naszą sprawą w ich miejsce. Wszystko poszło doskonale – nasza strona została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, i w porównaniu do poprzedniej była znacznie bardziej funkcjonalna oraz estetyczna. Wszystko zaczęło wreszcie iść w dobrym kierunku – klienci widząc naszą stronę zdawali się być bardziej skorzy do współpracy z nami. Do tego nasza strona zyskała bardzo wiele udogodnień – wcześniej nie było nawet możliwości, by nasi klienci zamawiali cokolwiek online, bez kontaktu z nami. Teraz mogli to robić – do tego dostawali za to specjalne zniżki.

Szef był bardzo zadowolony ze zmiany, tak samo zresztą jak i pozostali pracownicy. Początkowo nie sądziliśmy, że będzie to dobry pomysł, ale ostatecznie przyznaliśmy szefowi rację – strona nadawała się do wymiany, z kolei nowa była o niebo lepsza.